• içinde aradığım mağazaları bulamadığım adında outlet geçmesine rağmen outlet ürünlere pek rastlamadığım avm.
  • ilginç mimarisi, güzergâhı ve tenhalığıyla oldukça enteresan bir alışveriş merkezi.
  • gerek var mıydı? avm kusacağız artık. yeri desen iyi değil konsept desen özgün değil. mağaza desen her birinden onlarca var.
    o kadar paran varken neden avm açtın sayın yatırımcı? (kim olduğunu bilmiyorum)
  • aşırı yüksek sesli müzik...
    bakımsız, idrar kokan tuvaletler...

söyleyeceklerim bu kadar.
  • her iki yönden gelen araçların dönüş yoluna dönmesi için uzunca bir yol katetmesi yüzünden elverişsiz bir avm'dir. karşıyaka tarafından gelen birisi geri dönmek için mecbur bornova içinden yeniden otobana çıkıyor. aynısı bornova yönünden gelen için de aynı. halbuki bu çok rahat alt geçit ile otoparklar arası çözülebilir olmalıydı. aynı saçmalık selway alışveriş merkezinde de mevcut.
  • patlamayı şimdi değil şehir hastanesi açıldığında yapacaktır, tesadüfi şekilde yapılmakta olan şehir hastanesinin tam karşısında açılmıştır.
  • bugün ilk defa gittim, çok outlet olmuş... mağazalar nerde alınmayan, elenen şeyler var toplamışlar. bu kadar seçilmemiş ürünün fiyatları da aman aman değil... pek beğenmedim açıkçası...
  • müteahhit inşaatı bitiremediği için alelacele açılış yapmışlar. yemek katı henüz çalışmıyor. dış cephe özensiz, peyzaj berbat. dışarıda otopark kısmındaki dış trabzanlarda o kadar ince çelik malzeme kullanmışlar ki durduğu yerde yamuk yumuk olmuş. yapı market henüz açılışını yapmamış. olumlu olarak da; avmnin içi gerçekten ferah, koridorlar geniş. izmir'de olmayan bazı yeni mağazalar var. boyner outlette güzel ve oldukça uygun ürünler var. en çok giriş katındaki lokumcunun tasarımını beğendim.
  • toplu taşıma ile ulaşımın imkansızlığı bu avm nin boşta durmasının en büyük etmelerinden biridir. ilk açılışta akvaryum ile bir çekim olsa da bir köfteci yusuf açılmadan müşteri sayısı hep düşük olacaktır. *
  • şu an için en ilgi çekici yanı akvaryum olan yer. içerisinde binbir çeşit deniz canlısı bulunduruyor. bambaşka bir dünya.
    bunun dışında manzarası da olumlu başka bir yönü. ama ulaşım sıkıntısı burayı hep boş bırakacak gibi.
hesabın var mı? giriş yap