• sanırım herkesin yaptığı şey. garip bir takıntı. hani yazdığımızı zaten görüyoruz sanırım o yüzden. profil fotosunun yanında beliren o play tuşunun dayanılmaz cazibesi belki de.

hiç olmadı insan egosunun bir parçası, kendini seven insanın kendini dinlemesi. diğer taraftan sesi dışardan dinleyince farklı gelmesi ya da konuşmayı dinleyerek düzeltme isteği. takıntı kesin takıntı.

illa dinleyeceğim gönderdiğim sesi. manyak mıyım neyim?
  • yalnızken yaptığım eylem.
  • android kullananların ilk seferde başaramadığı eylem. mutlaka dinlerken ortada kesiliyor.
  • sesim güzel mi çıkmış, travesti gibi mi onu kontrol etmek için sürekli yaptığım eylem.
  • dinlerken sese bak cay demle denilmesine de yol acan eylem.
  • konuşurken güzel tonladığımı düşündüğüm yeri gerçekten güzel tonlamışsam en az 10 kere dinlerim. of çok tatlıyım.
  • şöyle görüp yükseltiyorum bunu:

diyelim yolladın ve arkadaşın görmedi. mavi tik olduğunu gördüğüm anda ben de -daha önce dinlememe rağmen- bir daha dinliyorum ve özellikle onunla aynı anda basmış olmak için çaba sarfediyorum ki beraber bitirmiş olalım.

galiba sanal dünyada sohbet tandansı yakalamak için bir çaba bu.
  • ben değilim. kendi sesimi dinleyemiyorum, videolarımı izleyemiyorum. fotoğraflarıma da bakamıyordum uzun bir süre. sanırım altında yatan sebep r leri söyleyememem
  • istisnasız herkes yapıyor helede karşıdaki hoşlandığın biri ise
hesabın var mı? giriş yap