• http://www.windowblinds.com/
    winamp skini degi$tirmek gibi windows gorunumunu degi$tirmenizi mumkun kilan program
    transparent ozelligi saglayan "windowfx" gibi yan urunleri/programlari da mevcut
  • office space filminde bilgisayarlara mac havasi vermek icin kullanilmi$ utility.
  • temaları maalesef ki firefox ile uyuşamayan programdır.
  • kütük win9xlere macintosh,xp vs. görünümü kazandıran (taskbar,başlat vs..),device ları xp ye uygun olmayan garibanları tatmin eden fakat ramini kemiren program..
  • ille de bilgisayarim mac e benzesin istiyosanız kuruyosunuz bundan, seçiyosunuz iskin görünümünü, üstüne bi de aqua dock kuruyosunuz... tabii bellek fakiri kullanıcalara kesinlikle tavsiye etmiyoruz.
  • işletim sistemim olan windows xp'nin artık içimi bayan görünümden kurtulmam için bir arkadaşım tarafından tavsiye edilmiş güzide program çiçek gibi oldu yeminle.bir de screenshot aldım da merak eden olursa diye. http://i234.photobucket.com/…ipi/masaustublinds.jpg .
  • (bkz: directskin)
  • neredeyse tüm skinleri autodesk programları ile uyumsuzluk gösteren skin şeysi. birkaç skin dışında hangini yüklediysem autocad crash report verdi.
  • eset bunun servisinin çalışmasını engelliyor. ilk başlarda 4 yıldır hiç format yememiş bir bilgisayarda çalıştırdığımdandır diye internette çözüm aramaya bile üşenmiştim. parasını ödediğim programı 1 seneye yakın kullanmadım bile. bilgisayarı değiştirip sıfır kurulum yaptığımda mal yine çalışmadı. bi 10 dakika kadar arama yaptım sorunla ilgili. eset smart security bunun servisini engelliyormuş. istisnalara çalışması gereken programı ekleyince iş görmeye başladı. şimdiki sorun ise en güzel temaların paralı olması ve 2 skinin bir windowblinds parası tutması. bedavalar arasında da güzel skinler var ama en güzelleri paralı. korsan paylaşılan yerlerde 100 küsürlü paket olarak paylaşıldığı için boşu boşuna bir sürü skin indirip hepsini tek tek denemek te istemiyorum. paralı skinleri önizlemeleri ile teker teker indirebileceğim yer olsa keşke.

edit: bilgisayarı windows 10'a yükselttim. bilgisayar bok gibi oldu resmen. görev çubuğundaki programlar hayvan gibi yer kaplıyor. 3 programı geçince sağda oklar çıkmaya başlıyor. windowblinds'ı kaldırdım mecburen. görev çubuğu sorunu düzeldi ama windows 10 hala bok gibi çalışıyor.
  • 6. versiyonu çıkmış olup artık vistada bulunan blur özelliğini de içeren aşmış bitirmiş program. (oha)
hesabın var mı? giriş yap