şükela:  tümü | bugün
 • bir tanka binip diğer tankları patlatabildiğimiz eğlenceli oyun. (oyun yapımcıları bu kadar yüzeysel bir açıklama getirdiğim için oyunu geliştirmeyi bırakmasın lütfen)

  basitçe iki takım karşı karşıya geliyor ve diğerinin üssünü ele geçiren veya tüm tanklarını patlatan takım galip geliyor. hafif, orta, ağır tanklar, tank destroyer ve spg türü araçlarla kendimize değişik roller edinebiliyoruz.

  şu an kapalı betada, belli başlı mmo sitelerinden kayıt için kod alınabilmekte. (mesela buradan)

  kendi tank garajımızı kurabilme, mürettebat alıp eğitebilme, araştırmalar yapıp tanklarımızı yeni ve güçlü parçalarla donatabilme imkanı mevcut. 2. dünya savaşı tanklarını alıp kullanabildiğimiz oyunda şimdilik alman ve sovyet tankları alınabiliyor fakat diğer ülkelerin tankları da eklenecek. oyunlar çok kısa sürdüğü için sıkmıyor, çok fazla zamanı olmayanlar için tavsiye edilir. oyunun sitesine ise buradan ulaşabilirsiniz.
 • bayağı bayağı detaylandırılmış, kabaca 2.dünya savaşı ve sonrasındaki 5-10 seneyi kapsayan tankları kullanabildiğiniz devasa online oyun. kabaca cs'nin xp kasıp tank açtığınız modeli.

  tavsiye edilir. özellikle tank hastalarına. gemili versiyonu için ;
  (bkz: world of warships)
 • bir erwin rommel edası ile online ortamlarda tank komutanlığı keyfini tattırması bile, denemek için yeterli bi sebep.

  online oyunlara tecavüz edercesine hucum eden yurdum gençleri daha keşfetmeden tadına bakılabilir. şimdilik european server'larında taktik kasılarak güzel oyunlar çevrilebiliyor. haberiniz ola.
 • gayet güzel detaylandırılmış abd, nazi almanya'sı ve sscb tankları kullanıp aynı zamanda bu tankların silah, motor, palet gibi parçalarını modifiye edebileceğiniz oyun.

  oynanış gerçekten eğlenceli. lag gibi bi sorun yok ve seviyenize uygun oyunlarda oynuyorsunuz sürekli. experience toplayıp yeni tank açayım, para biriktirip açtığım tankı satın alayım derken günlerce eğlenerek oynayabileceğiniz bi oyun.

  harita olarak ilk başlarda sadece iki ya da üç değişik harita görüp sıkılmaya başlamışken, sanırım yeni tanklar alınca yeni haritalar da açılmaya başladı. ama haritalar biraz yabancı gibi geldi 2. dünya savaşı konseptine. daha tanıdık mekanlar` :tobruk`` :stalingrad`` :el alamein`` :kharkov`` :kursk` kullanılsa tadından yenmeyebilirdi.

  oyunun şu anda beni tek sıkan kısmı arkadaşlarınızla aynı takımda oynamanın sadece premium üyelere verilmiş bir ayrıcalık olması. diğer türlü sadece random battle türünde oyunlara girebiliyorsunuz. sizi kendi seviyenize uygun bi oyuna atıyor. arkadaşlarınızla aynı oyuna gelme ihtimaliniz neredeyse sıfır.

  oyunun beni en etkileyen kısmı ise sscb tanklarıyla oynarken bekleme ekranlarında bize de pek yapancı olmayan, rus kızılordu korosunun* da çaldığı şarkıların çalması. savaş alanında yerimi aldıktan sonra savaşın başlamasını beklerken polyushko pole dinlemek bu oyunda benim en büyük zevkim oldu*
 • daha fazla map çıkarılması ve camper'lara bir yaptırım uygulanması halinde olacak multi player oyun.
 • yarmayan yanlış okuma: (bkz: world of wanks)
  (bkz: porno film izlemenin yan etkileri)
 • bağımlılık yapabilecek potansiyele sahip bir oyun. online harici de, botlarla falan da oynanabiliyor olsa tadından yenmez
 • (bkz: bt2)
 • klanların gizli hedef* oyununa benzer bir mantıkla toprak ele geçirme, elindeki toprağı koruma mücadelesi de oyunu zevkli ve çekişmeli kılan diğer bir güzelliği. risk'den farklı olarak zar atmak yerine 15 kişilik takımlar savaşta kozlarını paylaşıyor. stratejisini iyi belirleyen ve elbette üst tier tanklara sahip klanlar toprak ele geçirip yayılabiliyor, bu ise klan üyelerine gold olarak geri dönüyor. oldukça başarılı buluyorum.
 • eğer on sekiz yaş üstü oyuncuların kabul edildiği bir klanın üyesiyseniz gerçekten zevkli olan oyun.