• --- spoiler ---

o kız beni sevdiyse nasıl kötü biri olabilirim ki?

--- spoiler ---
  • film bitince ceplerimi kontrol ettim, olsaydi bi jeton daha atacaktim.

--- spoiler ---

filmin sonunda belli belirsiz to be continued mujdesini alinca sevindirik oldum.

--- spoiler ---
  • sözlükte fazla ilgi görmemesinin nedeni bunu bilen liseli değildir mevzusu. zira atari salonlarında vakit geçirmiş kuşak 30'lu yaşlara geldi bile. haliyle liseli ne bilsin arcade makinalarını. göndermelerin çoğu birazcık 80'li doğumluları ilgilendiriyor. ama tabi ki çocuklar felaket bayılacaklardır bu filme. çok hızlı ve çok renkli sonuçta.

yetişkinlere yönelik mükemmel bir animasyon diyebilirim.

ayrıca: (bkz: #31769690). oscar heykelciğini bence hak eden animasyon bu. son kararım.
  • bu filmin yanında brave anca diz çöküp aman diler. 10 numara animasyon. ulan fikir kimden çıktıysa helal olsun.
  • akademi üyelerinin yaş ortalamasının 50 üstü olduğunu kanıtlayan film. öyle olmasaydı, bu film yerine brave asla en iyi animasyon oscarını alamazdı.
  • son dönemde izlediğim en iyi animasyonlardan bir tanesi. eğer siz de atari salonlarında zaman geçirdiyseniz mutlaka izleyin. tanıdık simalar görmek oldukca eğlenceli. keşke dizi olsa da her hafta izlesek denen tarzda. sinemada bir kere daha izlenmeli.

--- spoiler ---
    surge protector: name?
    wreck-ıt ralph: lara croft.
    --- spoiler ---
  • kasim? aralik? ocak? hayir! subat... 2013 subat! 15 subat lan! takvimi degismezse sevgililer gununde izleyecegiz filmi. mis?!

sadece bize de ozgu degil ha! koca ingiltere bizimle ayni zamanda izleyecek. japonlar mi? onlar kocaman bir zenci yarragini coktan yemis; 23 mart 2013.

soyleyin bana amerika'da dvd'si ciktiktan sonra normalde gideceklerden kacta kaci bu filmi sinemada izlemeye gider?
    bu animasyonlarin kor talihinin sebebi ne amina koyayim? bir degil iki degil. birkac istisna haric hepsi aylar sonra gosterime giriyor ulkemizde ve belli basli bazi ulkelerde. ne derdiniz var lan? soyleyin bana, fitratini siktiklerim? wall-e'yi, up'i izleyecegiz diye aylarca beklemistik. ne gareziniz var animasyon izleyicisine? illa tatil doneminde mi girmek zorunda siktigiminin filmi. sadece cocuklar mi izler animasyonu?

hayir, pg almis film bu. ne dusunuyorsun ilkokul bebelerini aileleriyle beraber getirtiriz falan mi? ne geciyor o ufak beyninden?

hangi gerizekali yapiyor bunlarin gosterim takvimini ve hala niye o kovulmadi? takvimi yapan ve onu kovmayan her kimler ise onlarin ben taaa beynini sikeyim!
  • ing. (bkz: parçala behçet)
  • bayağı uzun bir süre olmuştu, kaliteli senaryoya sahip animasyon film izlemeyeli. film her konuda izleyiciyi sonuna kadar tatmin ediyor. senaryo, görsellik, karakterler vs... hele de atari dönemlerinin oyunlarından fırlayan karakterleri görmek bir başka güzel yanı.

(bkz: emeğine sağlık kardeş)

(bkz: +rep)
  • bundan önce disney-pixar'ın cars, ratatouille, wall-e, up'ına karşılık dreamworks'ün madagascar, flushed away, kung-fu panda, megamind ve how to train your dragon'ı vardı. işte nasıl dreamworks en son how to train your dragon ile disney'e (ve dolayısıyla pixar'a) attıysa; disney de bu yapımla dreamworks'e fena bir gol atmış vaziyette. artık üstünlük disney-pixar cephesinde, şimdi dreamworks düşünsün.

zamanının atari salonu veletlerinden biri olarak acayip keyif aldığım bir animasyon oldu. farklı zamanlarda farklı kişilerle tekrar tekrar izlenesi var. geçmişe referans göremeseniz dahi başlı başına çok güzel bir film elbette. devamının gelmemesi için hiçbir sebep yok ki konu alabildiğine geniş zaten.

ekleme: 2.'si zaten düşünülüyormuş, hatta yeni filmde mario'yu görme ihtimalimiz yüksekmiş. süper. http://screenrant.com/…reck-it-ralph-2-sequel-mario .
hesabın var mı? giriş yap