şükela:  tümü | bugün
  • apple'ın yine san jose de yapması muhtemel etkinlik. bu sene 4-8 haziran'da yapılması beklenen etkinlikte bakalım apple fan boylarını heyecanlandıracak hangi yenilikleri duyuracak ;)
  • 4-8 haziran tarihleri arasında san jose,california'da mcenery convention center'da yapılacağı kesinleşmiş konferanstır. ayrıntılar için buyrun etkinlik sayfası.
    aylar sonra gelen edit: apple tarafından tüm masraflarım karşılanacak şekilde kabul aldığım etkinliktir. etkinliğe gidecek yazarlar varsa san jose'de bir kahve içelim diyorum.
  • (bkz: wwdc18)

4 haziranda gerçekleşecek.
    ne tanıtacaklar acaba fena halde merak etmekteyim.
  • ios 12 ve iphone se 2018 modelinin tanıtılacağı etkinlik. belki araya ipad modelinde sıkıştırabilirler.
  • ios 12 ve daha birçok yeniliğin tanıtılacağı etkinlik. muhtemelen 1 hafta sonra beta versiyonunu indirebileceğiz. hadi hayırlısı.
  • sızıntı olarak yeni mac os'in tamamen dark moda sahip olacağı düşünülüyor. sızıntı aynı şekilde ios sürümüne de gelirse tadından yenmez. bekliyoruz efendim.
  • iphone x benzeri tam ekranlı bir iphone se 2 tanıtılacak beklentisi var.
  • geliyor gönlümün efendisi
    (bkz: dark mode for ios 12)
  • türkiye saatiyle 20:00'da keynote başlıyor. wwdc sadece bu keynote değil ancak keynote kullanıcıları da etkileyen bir sunum olduğundan developer olmayanlar da keyifle izliyor.

geleneksel olarak ios ve macos'un yeni sürümleri tanıtılıyor, bazen de yeni cihazların lansmanı yapılıyor.

apple ne yaparsa herkes taklit ettiği için apple ekosistemi dışında olanlar da izleyerek kopyalanınca kavuşacakları şeyler hakkında bilgi sahibi olabilir.
  • çok da şeetmeyin arkadaşlar. hayatımda hiç izlemedim. nedense canlı takip etmek için saatini bekliyorum. en son 2016'da böyle nobeli beklemiştim heyecanla. edebiyat ödülünü bob dylan aldı.

edit: aa gavin belson