• apple'ın yine san jose de yapması muhtemel etkinlik. bu sene 4-8 haziran'da yapılması beklenen etkinlikte bakalım apple fan boylarını heyecanlandıracak hangi yenilikleri duyuracak ;)
  • 4-8 haziran tarihleri arasında san jose,california'da mcenery convention center'da yapılacağı kesinleşmiş konferanstır. ayrıntılar için buyrun etkinlik sayfası.
    aylar sonra gelen edit: apple tarafından tüm masraflarım karşılanacak şekilde kabul aldığım etkinliktir. etkinliğe gidecek yazarlar varsa san jose'de bir kahve içelim diyorum.
  • (bkz: wwdc18)

4 haziranda gerçekleşecek.
    ne tanıtacaklar acaba fena halde merak etmekteyim.
  • ios 12 ve iphone se 2018 modelinin tanıtılacağı etkinlik. belki araya ipad modelinde sıkıştırabilirler.
  • açılımı worldwide developers conference 2018 olan 4-8 haziran 2018 arasında düzenlenecek olan apple geliştiriciler konferansıdır. söylentilere göre ios 12 ve iphone se 2018 tanıtılacak. belki bir ihtimal iphone x c de tanıtılabilir. heyecanla bekliyoruz.
  • ios 12 ve daha birçok yeniliğin tanıtılacağı etkinlik. muhtemelen 1 hafta sonra beta versiyonunu indirebileceğiz. hadi hayırlısı.
  • sızıntı olarak yeni mac os'in tamamen dark moda sahip olacağı düşünülüyor. sızıntı aynı şekilde ios sürümüne de gelirse tadından yenmez. bekliyoruz efendim.
  • sanırım bu akşam gerçekleşecek olay, bakalım telefon dışındaki diğer cephelerde yeri ürünler tanıtılacak mı? airpods2
  • iphone x benzeri tam ekranlı bir iphone se 2 tanıtılacak beklentisi var.
  • beni bir heyecan sardı, 5 saat sonra yani saat 8'de keynote başlıyor.
hesabın var mı? giriş yap