• galatasaray üniversitesi endüstri mühendisliği bölümünde profesör. saint benoit mezunudur.

doğallığı yaşam tarzı olarak benimsemiş sanki. öğrenim hayatımda karşılaştığım en egosuz, tatlı insan. merhametli, candan; öğrencilere anne gibi davranır, kimseye şov yapmaz. keşke kendisiyle çalışma fırsatım olsaydı doktorada.
  • bu sabah maalesef 61 yaşında aramızdan ayrılmış olan galatasaray üniversitesi mühendislik ve teknoloji fakültesi akademisyenlerinden, tam adıyla yıldız esra albayrak (25.08.1961-20.12.2022).

ben bilgisayar mühendisliği okuduğum ve kendisi endüstri mühendisliği bölümünde hoca olduğu için dersini alma şansım olmadı ama vefat haberini duyar duymaz müşfik halleriyle binada dolaşan kedi dostlarımıza yaklaşımı geldi aklıma. ruhu şad, devri daim olsun.
  • bitirme projemde danışman hocam olan, dünya iyisi ve güzel gönüllü bir insan. bugün gsü'nün hesabında gördüğümde şok oldum. iyi insanlar bu dünyaya fazla herhalde. mekanı cennet olsun kıymetli hocamın.
  • gsu muhendislik fakultesinde sevilebilecek 1-2 hocadan biridir. derslerinden bunalmadan mutlaka birşeyler ogrenirsiniz. dersi iyi anlatamadığı ile ilgili eleştiriler olsa da konusunda iyi hocalardan olduğu kabul edilmelidir, saygı duyulmalıdır... annedir o annediiiir..
  • bahçeşehir üniversitesi fen bilimleri enstitüsünde yüksek lisans dersleri vermektedir. tüm tecrübe ve birikimini öğrencileriyle paylaşmayı amaç edinmiş, örnek bir kişi. geçtiğimiz ocak ayında doçent titrine de sahip olmuş başarılı bir akademisyendir.
  • galatasaray üniversitesi endüstri mühendisliği öğretim görevlilerinden biridir. 3. sınıfta istatistik, sistem analizi, hizmet sistemleri derslerini almışlığım vardır. 4. sınıfta da çeşitli derslere girmektedir. dünya tatlısı bir insandır.
hesabın var mı? giriş yap