• tiktok’ta denk geldiğim kişi. parayı bulmak için çabalıyor ne yapsın adam. bir de ah sana diye bir şarkı çıkartmış ve klip çekmiş. daha neler görecek bakalım güzel ülkemiz. şarkının altındaki yorumlarda da destek mesajları var.
    edit: ilk konusunu burada açtığımda pek tanınmıyordu ama sonra canbequit isimli yayıncı bu arkadaşa yayınlarında yer verdi ve asıl patlamasını bu kişi sayesinde yaşadı bence çok şey borçlu ona. amacı ünlü olmaktı ve başardı. yaptığı davranışlara insanların gülüp dalga geçtiğinin farkında ama ünlü olmanın da bu yoldan geçtiğini çok iyi bildiğinden buna izin veriyor. sonuçta amacına ulaştı üzerindeki üniforma sahipleri sabah 8, akşam 8 çalışıyor ve toplum tarafından ayak işi yapıyor olarak görünüyor. (bence öyle değil, her emeğe saygım var) bu algı ile kendisini öne çıkarmayı başardı. bakalım sonrası ne olacak hep birlikte göreceğiz.
    tiktok
    youtube şarkısı

edit: ikinci şarkısı çıktı iyi dinlemeler:)
    güven bana

edit: kral doymamış yeni klibi patlamış: ara ara
    ek: güvenlik kardeşimden yönetmeliğine uygun davranarak klip çekmesini beklerdim. birincisi adam kadının kartını alınca adamın üstünü arayıp elini cebine atamazsın. ikincisi adamı yakalayınca ihbarda bulunduğun uygulama ile polis çağırmazsın hemen gelmez 112’yi arasaydın iyiydi.
  • 440k takipçi :')
  • güvenlik ekipmanları vs satmak bahanesiyle tiktok'ta muziplikler yaparak müşteri kitlesi edinmeye çalışan komik samimiyetsiz şahıs.
  • güvenlik ekipmanları vs satmak bahanesiyle tiktok'ta muziplikler yaparak müşteri kitlesi edinmeye çalışan komik samimiyetsiz şahıs.
  • yakışıklı? bizim terimlerle ilgili büyük sorunlarımız var. hoş diyebileceğimiz bir çocuk var, sesi eh işte, üniforma fantezisi olanlara da hitap ediyor denilir en fazla.
  • bu kadar iyi bir güvenliği! devletimiz nasıl özel harekata davet etmiyor anlamış değilim.
  • gerçek yakışıklılık bu değil.
  • hop kardeşim, o asansör arızalı!
  • ahahah bu adamın videolarına çok gülüyorum. neşe kaynağı...
  • bu iticilikle bir gün çok pis dayak yiyeceğini düşündüğüm çelik yelek reis.
hesabın var mı? giriş yap