• aglatir, sadece aglatir
  • repeatte defalarca dinleyip 'memlekete donuyom lan ben' diye gaza getiren sezen aksu sarkisi. adini doyamadim diye degistirdim daha guzel oldu..
  • sezen aksu'nun "sevmelere doymamak" gibi birşey yerleştirdiği şarkıdır insanın içine git albümünde. sevmeye doyamazsın zaten ama sevmelere doymamak başka birşeydir sanki... biraz hırslısındır, biraz kızgın ama seviyorsundur deliler gibi, dönmeyeceksindir, dünyanın o son günü aranacaksındır, bilmem bulunacak mısındır? muhteşem bir şarkıdır...
  • şarkının sözlerinin aysel gürel tarafından yazıldığı unutulmamalıdır. aysel gürel sözleri, onno tunç bestesi ve sezen aksu yorumu harikalarından sadece bir tanesidir, muhteşem üçlülerdi, yazık oldu.
  • "hiçbir sitem, yalnızca sitem değildir" ile karşı gelmek istediğim iddiadir.
    olur mu hiç üç kulak?
  • sarhos oldugumda, istem disi olarak nakaratini soylemekten kendimi alamadigim, yaptigim bu ise anlam veremedigim, cok pis yuregime dokunan parca.. isin ozu aslinda; ne inkar ne itiraf, bu yalnizca sitem..
  • yarım kalmış bir aşkın, kırgınlıkla söylenmiş şarkısıdır. şarapla dinlenmesi uygun olup sadece çay içerken bile kalbinize ağrı sokabilecek sözlere sahiptir.
  • "kararım kesindir" demek yerine "zannetmem ki bir gün dünya benimle birlikte yanıp tutuşacak" demektir.
  • sezen'in o buğulu sesinden, aysel gürel'in en büyük sitemi; ''bu yangın benle ölünceye dek yaşasın varsın..''
    meleklerle uyu aysel, umarım tüm yangınların sönmüştür şimdi..
  • hüsnü şenlendirici tarafından klarnet ile yeniden hayat verilmiş şarkıdır, yaklaşık 4 dakika 35 saniyede sizi istanbulun arka sokaklarından alıp anadolu içinde terkedilmiş diyarlara ulaştırır çocuk göz yaşlarınız toprağa düşerken, finalinde kanuncuyla anlaşıp sizi dünyadan almak için ellerinden gelen ne varsa ardına koymazlar. bende mevcut istiyene mail filan atabilirim şimdi burdan link veremeyecem sakata gelmeyelim diye .
hesabın var mı? giriş yap