• yeni başlayanlar için ideal olandır.
  • ninja 250r, cbr 250 arasından muhtemlen tercih edeceğim motor. daha fazla bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim.
  • honda cbr 250 r'ın türkiye'deki tahtını yerle yeksan edecek bir fiyatla piyasaya merhaba diyecektir. cbr'den daha yakışıklı, tipi daha agresif, 2 silindirli ve çok çok çok daha güçlü.

gösterge panelinde vites göstergesi de var diyolla.
  • sayısal bana çıksın lan. 5 bilsem yeter dedirten motordur kendisi.
    tanım: benim olasıca!
  • ön siparişini vermiş bulunduğuım motosiklet.

bu motor 10 bin km 125 cc tecrübesinden sonra beni fazlasıyla tatmin eder diye düşünüyorum.

fiyatı da gayet iyi.

zorunlu edit: fiyatını 13 500 tl olarak açıkladılar. eywallah dedik güzel fiyat. bu tanıtım fiyatı dediler tamam dedik ön sipariş verdik. 5. sıradan ortaköy daytona'ya ön sipariş geçtim. herhalde 5 tane getirirler diye düşündüm. 2 tane getireceklermiş 13 500 tl'den. insanları kandırıyorlar çekişilişsiz kurasız misali. ön siparişi toplayıp talebe bakıyorlar. sonra fiyat yükseltiyorlar. utanmasalar açık artırma yapacaklar.

bu konu hakkında japonya'ya şikayet mektubu yazacağım. ilgililerin de yazmasını rica ediyorum.
  • sınıfındaki, en iyi motor.abi ne ararsan var motorda ya. ivme, şekil, hırçınlık ne ararsan ya. bu motoru beğenmeyen erkek ibnedir, vurduruyordur
  • tanıtım fiyatı 13,500 lira olarak açıklanmış, 2015 için 1000 adet satış hedefi varmış vs.

tanım; alınır.
  • fiyatının 13.500 üzerine çıkacağı aşikar motosiklet.
hesabın var mı? giriş yap