• gercekten olaganustu peynirler yapıyorlar...bu arada ikinci subeleri yolun diger tarafına acılmıstır ve en az istanbul tarafındaki kadar talan edilmektedir...sabah bu peynırle beraber simit nasıl guzel gidiyor bir bilseniz...
  • çok lezzetli peynirler üreten firmadır.

taze kaşarları bu ülkede üretilen en güzel peynirlerdendir. özellikle çörek otlu taze kaşarını denemenizi tavsiye ederim.

diğer firmalar gibi marketlerde boy göstereceğiz diye kaliteden ödün vermemeleri takdire şayandır.
  • internet sitelerinden online alışveriş yapılabiliyor. peynirlerinin bağımlılık yaptığını belirtelim..

http://www.yamanpeynircilik.com/
  • bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine internetten sipariş verdim, buz kaseti konulmuş bir şekilde bir günde ankara'ya teslim edildi. keçi peynirini daha çok sevdim, inek ve koyun fena değil ama tatları birbirlerine benziyor. kaşar peynirini önce farklı geldi( 2 gün önce paketlenmişti), bekledikçe tadı daha güzel oldu, ısıtılınca daha lezzetli oluyor. yağlı çeçil peyniri çok güzel, 2.siparişte aldığım isli çerkez peyniri ve örgü peyniri daha denemedim.
  • hem internet sitelerini, hem de bu haftasonu itibariyle malkara'daki şubelerini tecrübe ettiğim peynirci.

çörek otlu kaşar peyniri ve isli çerkez peyniri enteresan lezzetler. korkarım isli çerkez peyniri sadece şubelerinde mevcut.

beyaz peynir olarak inek, keçi ve koyun peynirlerinin tadına baktım. özellikle keçi peyniri normalde ağır bir lezzet iken burada üretilen peynir hafif ve damak tadıma uygun geldi.

çalışanlar ilgili ve kibardı. eşim hamile. sorduğu biberli kaşar peynirini gözümüzün önünde kütür kütür açıp büyük bir tadımlık parça sundular.

kaşarlı tost muazzamdı.
  • yaman reklamcıymışsın peynirci, yok böyle olmadı. yaman peynirciymişsin peynirci.

hakkında yazılan güzellemeler nedeniyle varlığından haberdar olduğum peynirci.
  • istanbul-keşan arası sık yaptığımız yolculukların bizim için mecburi adresi. çıtır çıtır ekmeğin arasından akan kaşarıyla tostu enfes. keşan dönüşü kahvaltı edilmez, burada tost ayran yapılır, kaşar alınıp yola devam edilir.
  • markete görürseniz gözünüzü sakın kapatmayın.etrafınıza bakın uygun fiyat,performans dengesini yakalayan farklı tatlar bulabilirsiniz.
  • en iyi eski kaşarı üretmektedirler. net.
hesabın var mı? giriş yap