• aysegül aldinc'in gencligine benzettigim, dinlendiren bir sese sahip sarkici.
  • sanatçı.
  • hani bazen tüm dünyaya kırgın şekilde balkonda oturup dışarıyı izlerken, kendi kendine, yapmayacağını bildiğin halde, hayatını değiştirecekmiş gibi konuşursun ya, işte bu kadının sesinde de o duygu var.
    karanlık sokaklar
  • sesine,durusuna bayildigim ornek bir sanatci.ustelik kendi sarkilarinin soz ve bestesini yine kendisinin yaptigini ogrenince hayranligim bir kat daha artti.

ancak tabi bu ulkede tilkiler,bilicler kadar deger gormuyor olsa da kaliteli azinlikta bir dinleyici kitlesi var.sanirim bu da en degerlisi.tanim icin(bkz: underrated) sanatcimizdir.
  • piyasa ortalamasının üstünde, farklı bir sese sahip şarkıcı ve söz yazarı.
  • eylül

beni şu şiire götürdü

'eylül toparlandı gitti işte
    ekim filan da gider bu gidişle
    tarihe gömülen koca koca atlar
    tarihe gömülür o kadar.'

ayrıca ne güzel bir tını var sesinde!!
  • çok beğendiğim sofistike bir sesi var.

popüleriteden uzak bir isim.

çizgini ve sesini hiç değiştirme lütfen.
  • karşısındakiyle konuşur gibi şarkıları olan, şarkılar yazan, söyleyen şarkıcı.
    “ selam! nasılsın bakalım! beni sorarsan iyi değilim! “

gerçi şarkıcı tanımına uymaz. söz yazar, beste yapar, şarkı söyler. birden çok meziyetiyle zeynep bastık gibi başkalarının şarkılarını söyleyen covercı şarkıcıların yanında komple bir sanatçıdır...
  • emre aydın ile beraber seslendirdikleri ölüm kalım meselesi şarkısını dinledim yeni, ve tabir-i caizse sesine bayıldım.
    önü baya açık bir arkadaşımız, eğer ilgilenirse kendi şarkı sözlerimi kendisiyle seve seve paylaşmak isterim.

yolu açık olsun.
  • zarif mimikli, hos sesli sarkici hatun. lakin yaprakcim seninle bazi noktalarda anlasmamiz gerekiyor, soyleki: simdi, senin gozlerin zaten cukur, o yuzden goz pinarlarina o kadar aydinlatici surmen hic hos degil bilakis o cukurlugu notrlemen gerekiyor. onun disinda tarzin da biraz yavan geldi, iyi bir imaj maker bul. bunca pelinsu kilikli sarkicidan sonra ilac gibisin sadece birkac rotusa ihtiyacin var, sarkini da begendim, senin gibi zarif hatunlari severim (ben mi cok vahsiyim, sen mi cok zarifsin ona da tam karar veremedim ama...) yolun acik olsun opuyorum canim.
hesabın var mı? giriş yap