• horoza sormuşlar "tavuk mu yumurtadan çıkar yumurta mı tavuktan" diye, çoluğumu çocuğumu yediniz yetmiyor bi de taşşak mı geçiyosunuz lan ibneler demiş. ya ne desin hayvacağız?
  • ankara'yı 23 yıl boyunca hortumlayan fetonun altın çocuğu parsel melih, ekrem imamoğlu'nun namaz kılıp kılmadığını merak ediyormuş.

- "allah değilsen sana ne? istanbul'u iyi yönetip, vergilerimizi israf etmedikten sonra bize ne? biz onu halife değil, belediye başkanı seçtik!"
  • bu konu artık ana sayfamda çıkmamalı yeter face mi kaldı..
  • uzaktan bir tanidik var facebookta. herifin adi süleyman idi en son. baktim okşan süleyman olmus.
    gerci evlendi mi travesti mi oldu bilmiyorum.

edit: az önce inanılmaz tesadüf olarak (bkz: #57853303) ile karşılaştım.
    hatta kendi içimden oha dedim herif benim yıllar önce yazdığım entryi araklamış. sonra bu editlediğim entryimi aramaya koyuldum.

1. şok lan meğer ben araklamışım. benim değilmiş ya bu. noktasına virgülüne aynı araklamışım hem. o kadar emindim ki herifin çaldığına.
    2. şok yıllar önce dediğim daha geçen seneymiş.
    3. şok zaten arak şeylerin yazıldığı başlığa yazmışım. o yüzden biraz rahatladım. aslında arak bir entry girmemişim. zaten araklanılan şeylerin yazıldığı başlık. yani amaç arak değil de tekrardan yazıp okuyucuyla buluşturma. kaynak belirtmeden yazmam doğalmış.

durduk yere kendi içimde şok yaşadım. kalem uçar yazı kalır dedikleri şeyi tecrübe ettim.
  • yurtiçi kargo: geldik, evde bulamadık
    aras kargo: geldik, evi bulamadık
    mng kargo: gelecektik, paketi bulamadık
    ptt kargo: ne paketi ya?
  • erkekleri anlamak için hamam böceğinin hareketlerini takip edeceksin. hamam böceği bir tarafa doğru büyük bir hızla koşarken, hiçbir engelle karşılaşmamış olmasına rağmen aniden durur ve ters yöne koşmaya başlar. bunun nedenini anladığın an erkekleri de anlarsın.
  • kimse benim adamlığımı sorgulamasın.

sorgulayanlar da kimseye bir şey demesin.
  • deja vu oluyorum sanıyordum, meğerse her günüm aynıymış.
  • her kadının vermesi gereken beş kilosu, yol vermesi gereken bir krosu vardır
  • d.bahçeli'nin doğum yılı: 1948
    i.melih'in dogum yılı: 1948
    bülent arınç'ın doğum yılı: 1948

prezervatifin türkiye'ye gelişi: 1949

coğrafya kaderdir...!!
hesabın var mı? giriş yap