• "limitsizseniz limit sizsiniz."

necatigil'e saygıyla.
  • bihter - beşir öldi mu
    ıssız ednan kaldi mu
    hilmi öçin aldi mu
    emdi firdevs yamulur
  • bugün sabah görünce kopartmış status olur bu. abi sabah sabah ne yediniz içtiniz.

''zamanı öğrendim. yarıştım onunla. zamanla yarışılmayacağını, zamanla barışılacağını, zamanla öğrendim.''

aradım tebrik ettim kendisini. sabah sabah enerjiye bravo.
  • şimdi bi düğme var deklanşör diyolar sanırım böyle basınca 'çıkıpt' diye inceden bi ses geliyo.. aslında benim olayım işte o ses... "
  • " '...aldığınız kararın pozitif etkilerini görmek sizi rahatlatacak.baharata dikkat edin.' bu saatte astrolojiden ne bekliyorsam artık..? "
  • " g*tün sıkıştığında arayacağın numara benimkiyse eğer önce en yakın marketin meyveli yoğurt reyonuna uğra... tamam işte ondan kap gel... "
  • "arkamdan konusanlar yüzüme güldüklerinde sanmasınlar ki safım arkamdan cewrilen her bir dolaptan haberim war bnm... "
  • " uzun yol için otobüse binerken bi hüzün kaplıyo içimi.. taa ki kek gelene kadar, sonra cıvıtıyorum hemen... "
  • "aşk-ı memnu bitiyor diye taksim'de kendisini yakmak isteyen bir grup genç kız çevredeki vatandaşlarca feci şekilde dövüldü..."

hafiften zaytung tadı da var.
  • " beni bi yerden tanıyan insanları biraraya toplasam birbirlerini bı yerden tanirlar mı? "
hesabın var mı? giriş yap