• prandelli'ye tazminat ödemek istemeyen gs yönetimi, eline sigara tutuşturup cumhurbaşkanı'nın karşısına çıkarmayı planlıyor.
  • "arkası gelmez 4lerimin bıktım illallah"

yine gs yine gs. facebook bu ara çok eğlenceli*
  • "tayyip vs hikaye önemli olan seks " yazan dallama arkadaşımın güncellemesi.
  • "4 yaz 4444'e yolla, galatasaray'ın bir sonraki maçı cebine gelsin."
  • "anneme aşure yapsana diyorum, bekle bi kaç güne komşudan gelir diyo, ben şimdi annemi yaşlanınca araba fırçasıyla yıkamıyım da napıyım??????"
  • retweeted ebru ziyagil (@_ebruska):

küçükken kardeşimi tahta kepçeyle döverken sırtında kepçe kırıldı sonra kardeşmle oturup anneme ne diycez diye ağladık, bu orjinal fakirlik.
  • "bir keresinde anannem yine gülerken altına işedi annem bunu banyoya soktu inanır mısınız banyosu bitene kadar gülmeye devam etti."
  • üst kattaki kızla muhabbete girmek için pastaneden bi tane aşure alıp; ben yaptım, dağıtıyorum aşure gününüzü kutlarım ayağına yatayım dedim.

sevgilisi varmış kızın.
    "varsa bitane daha alabilir miyiz" dedi.
    bende "getireyim" dedim.
    pastaneye gidiyorum şimdi kızın sevgilisine aşure almaya.

hastane editi: komşuluk ölmüş canlar, çocuk önce aşureyi yedi üzerine bende güzel bi dayak yedim, bi daha iyilik yapanı siksinler :p
  • "kardeşim o kızın telefon rehberi askerlik şubesinin nöbet listesi gibi ama sen seviyorum diyosan yapcak bişey yok."
  • bir yanım boşver otur çalışma diyor, diğer yanım valla haklısın diyor. çelişkide bile kalamıyorum!!
hesabın var mı? giriş yap