• hahahaha.

bu hükümet, "terörist" tanımlamasının içini öylesine boşalttı ki mesela, kendisine oy vermeyen mahalle bakkalı terörist olurken, kırmızı bülten ile arananların devlet televizyonuna çıkarılması, 'ifade özgürlüğü' oluyor.
  • ifadeler akp lehine olursa özgürlük, aleyhine olursa hainliktir ve mahkumiyet gerektirir.
  • alenen bizle taşak geçiyorlar. ben böylesini görmedim.
  • vay sizin kalıbınıza be.

elleriniz titremediyse esas sizler vatan hainisiniz. osman öcalan tv'ye çıkınca ifade özgürlüğü de, ben numan kurtulmuş'a bu tiple iyi bile sevişmiş diye ekşide entry girince kapıma polis geliyor.
  • derdim o adamın oraya çıkıp açıklama yapması değil bu bastakilerin işlerine yaramayan her şey için mahkemeleri bile kontrol altına aldıklarını gözümüze gözümüze sokmaları.. işinize gelince her şey mümkün
    edit: imla
  • bakın net söylüyorum. aynı şeyi halk tv yapsa, cumhurbaşkanı direk canlı yayın yapar, herkesi terörist ilan eder, kanal kapanır, yayın yönetmeni ve olaya karışan kim varsa içeri alınırdı. ayrıca o hareket aylarca propaganda aleti yapılır, tüm akp ve mhp yandaşları da terörist chp diye meydanlarda bağırırlardı.

şimdi söyleyin bakalım. bu ülke de adalet var mı? sonra koyun veya çomar deyince kızıyorlar.
  • yuh diyorum amk.
    ben çocuğumu fetö'nün okuluna gönderdim diye terörist ilan edilip işimden ihraç edildim. üstelik bu okula devlet teşvik verdiği için çocuğumu gönderdim.
    yargıtay, yıllarca pkk'nın dağ kadrosunda yöneticilik yapmış, 100 lerce şehidin kanı eline bulaşmış adamın konuşmasına ifade özgürlüğü diyor.
    allah'ım sabır ver.
  • ifade özgürlüğü, yeaah!

milliyetçi arkadaşları sahneye davet ediyoruz.
    government with garden ile başlayalım.
  • repçi birkaç genç ufak çaplı bir eleştiri şarkısı yazınca darbe,fetö vs,
    devletin resmi kanalına aranan cani teröristi çıkartıp oy uğruna konuşturmak ifade özgürlüğü,
    şaka gibi memleket,şaka şaka...
  • lenin büyük adam pek çok açıdan. şu sözü hep aklımda:

"mahkeme bir iktidar organıdır. liberaller bunu bazen unutuyorlar ama bir marksistin bunu unutması suçtur."
hesabın var mı? giriş yap