• boxer' a kapak olduğu, strippedli pozlar verdiği sayıda, odtü abaza yurdundaki (8. yurt) tüm dergi okuyucularına ulaşmış zaat. derginin o sayısını alırken tüm bir yurda ödünç vereceğimi düşünemezdim. sağlıkla ilgili kaygılarım sebebiyle geri de almadım zaten. keremcemle, arkasına da kutsiyle dizi çevirince, derginin o sayısı ile 8. yurttan gördüğü ilgiyi bir adım öteye taşımak adına tüm yolları kapadı. bilmiyordu ki derece abazalar çaresiz kalmaz.
  • evlenir evlenmez hemen ardından çocuğu da koyarak ne kadar akıllı bir kadın olduğunu göstermiş müthiş oyuncu.
  • tgrt'de sikimsonik bir dizide oynuyordu, boxer'ın köşeli çıtırıydı, 7 sene önce çok ulaşılabilir görünüyordu, bugün ise efes pilsen'e veliaht yavrulamaktadır ve evet güzeldir.
  • çok güzel ve bi okadarda yetenekli bir aktör.çoğumuzun bildiği "doktorlar" adlı dizideki "ela" karakterini canlandırmış ve bence en iyi performanslarından birini burda göstermiştir.ama evlendiğinden beri hiç bir projede yer almamıştır.
  • karakterini filan bilmem ama çok yakından makyajsız halini görmüş biri olarak çok güzel bir kadın olduğunu söyleyebilirim. 1-2 yıl önce, daha anne olmadan görmüştüm. az makyajlı, incecik, altın oranlı yüz hatlarına sahip bir kadındır kendisi. bir sürü ünlüyü gerek sokakta, gerek eskiden çalıştığım restorantta görmüş ve beğenmemişimdir ama yasemin ergene güzel bulduğum az sayıdaki ünlü kadından biridir.
  • uğruna ölünebilecek kadınlardan biridir...
  • hakikaten gereginden fazla guzel bir kadin.

doktorlar denk geldiginde kanal degistirememe sebebi. allah esi ve kiziyla bir omur mutlu etsin. amin.
  • zengin koca bulup, çocuk yapıp, işten ayrılanlar kervanına katılmış güzel oyuncudur.
hesabın var mı? giriş yap