• yataklarina 5 ayda %40-55 oraninda zam yapan yatak firmasi. cevap olarak da cok talep var ondan boyle dediler. ee talep varsa %40 az olmus direk 2 ile carpsaydiniz fiyatlari deyip ciktim.

zam yeterli degil, talep var diye bizi yatagin ustunde domaltip sikin bence.
  • kardeşim ikiz gebeliği dolayısıyla bebekleri için yatak siparişi vermişti. ancak bebekleri düşük sonucu kaybetti ve yatağı hiçbir şekilde görmek dahi istemiyordu. durumu firmaya ilettiğimizde ellerinden geleni yapacaklarını söylediler ve ürün teslimatına günler kalmasına rağmen parayı hesabımıza yatırıp bizi büyük bir zahmetten kurtardılar. müşteri memnuniyeti açısından takdir ettiğim, kendi evimde switzerland modelini kullanıp gayet memnun olduğum firmadır.
  • herkes markadan memnunken switzerland modelinde bizi çok fazla mağdur etmiş ve müşteri hizmetleri anlamında sınıfta kalmış firmadır.

yatak ikinci yılı içinde çökme yaptı. geldiler baktılar dediler dolgu malzemesi esnemiş değiştireceğiz. neyse dedik olur o kadar. yatak 3 gün tamir süresi ardından geri geldi herşey normal gözüküyordu.

ama nolduysa tamirden sonraki ikinci ayda yatakta tekrar çökmeler meydana geldi. yine teknik servisi çağırdık geldiler baktılar ama yatakta gözle görülen çökmelere rağmen aslında birşey yok dediler. bizim ısrarımız sonucu yatak tekrar fabrikaya gitti. bugün haberi geldi ki yayların değişmesi gerekiyormuş.

şimdi sorun şu ki bir ürün alıyorsunuz, bunun için ortalama üstü bir bedel ödüyorsunuz kaldı ki bu ürün en çok kullandığınız ev eşyanız.

ben iki yıl içinde iki defa fabrikaya giden bir ürünün tekrar tamir edilmesini kabul etmeyeceğimi söylememe rağmen değişim yapamadıklarını belirttiler. böyle bir cevabı benim mantığım almıyor kesinlikle.

marka demek avmlere lüks mağaza açmak ya da müşterinin gözünü boyayarak satış yapmak değildir. eğer marka olmak istiyorlarsa önce müşteri memnuniyetini gözetecekler.

belli ki üretimi hatalı bir ürünü değiştirmemek için elinden geleni yapan bu markayla ben de uğraşmak adına elimden gelen herşeyi yapacağım.

ben şanslıyımdır diyorsanız mağazaları güzel, ürünleri albenili ama yok şansım her zaman yanımda olmaz diyenlerdenseniz bu markadan uzak durun çünkü yamalı bohça yataklar için istedikleri fiyatları ödemek enayilik oluyor.
  • crown modelini yaklaşık 2 yıldır kullandığım firmadır. boyun bölgesinden sorunlu biri olarak, üşenmeyerek 15 gün boyunca ne kadar uyku ürünleri üreten marka varsa dolaşıp kafama göre yatak bulamayınca. tavsiye üzerine en yakın showroomuna gidip yataklarını inceledim ve de gördüğüm güzel muamele üstüne almaya karar verdim.
    fiyat olarak yüksek gelebilir ancak, 7-10 saat arası uyuduğumuzu ve de minimum 10 yıl kullanılacak bir ürün alınacağı düşünülünce kesinlikle parasını hak eden ürünler yapıyorlar.
    müşteri hizmetlerine ise söyleyecek sözüm yok. kenarı biraz yırtık bir ambalajda gelen yataktan huylanmam üzerine, arayıp yarım saat malumat verdikten sonra istersem değiştirebileceklerini söylemişlerdi.
    kısaca yatak alacaksanız ilk bakacağınız yer olsun.
    ekleme : yatağı hâlâ kullanıyorum ve terlemeye bağlı hafif renk değişimi dışında herhangi bir sorun yok.
  • fabrikası izmir torbalı'da bulunan, daha çok uyku ürünleri üreten, 30 yıllık marka...
    ayrıca kanepe, oturma grubu vs. de üretmektedir.
    uygun fiyatları ile yükseklerde gözü olmayanlara tercih sebebi olabilir...
  • tempur modellerine o kadar para verdikten sonra sloganları şu olmalı ;

"satsan satılmaz, yatsan yatılmaz."

şaka bir yana churchill mi ne söylemiş ve yıllardır benim de beğendiğim ve doğru bulduğum bir söz var;

hayatta iki şeyi alırken en iyisini almaya dikkat edin!
    "biri ayakkabınız, diğeri yatağınız.
    çünkü ömrünüz boyunca ya birindesiniz,
    ya da diğerinde"
  • aldığımız yatağın nakliyesini ancak 'apartman kapısına kadar' yapan ve ne yazık ki bu şekilde çalıştığını koca yatak kapıya bırakılınca öğrenmek zorunda kaldığımız yatak firması. işin yoksa hamal ara bu saatte...
    yatak güzel ona sözüm yok ama apartman kapısında yatak bırakıp gitmek nedir? yürüyecek mi bu yatak 3. kata?
  • işini iyi yapan insanlar. her şey yolunda giderken, bütün firmalar size iyi gözükür. esas farkı ortaya çıkaran yanlış bir durum olduğunda firmanın yaklaşımıdır. bu sebeple son 3 günde başımdan geçenleri anlatmak istiyorum. yatsan etiler mağazasından serta'nın bir yatağını beğenip aldım. yatak bana teslim edildikten sonra yatağın ufak bir yerinde kumaşın yırtık olduğunu farkettim. durumu aldığım mağazaya bildirmemin ardından 3 gün içerisinde hiç bir zorluk çıkarmadan, müşteri beyanını esas alarak değişimi yaptırdılar. bu süreçte 3 defa merkezden aranarak bilgilendirildim. bu sabah ekip yeni yatağımı getirip yerleştirdi.
    sadece müşteri memnuniyeti bakımından değil, yatak çok çok konforlu. henüz 3 gece kullanmış olmama rağmen sabahları yorgun uyanma problemimi bitirdi.
    özetle ben hem konforundan hem müşteri ilişkilerinden memnun kaldım, bu entryide işini güzel yapan insanlara teşekkürüm olsun diye yazıyorum. etiler şubesi çalışanlarına da hızlıca sonuca ulaşma konusundaki gayretlerinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum.

edit: imla
  • firmayla ilgili sorunları okudum. geçen sene yatak almadan önce sadece birkaç saat araştırma yapmıştım, siz yapmadıysanız bu sizin tembelliğinizdir. şimdi böyle mağdur olursunuz işte...

"yatak 15 günde göçtü"

miracoil yaylı yatak nedir, ne değildir bilmeden paket yaylı yatak alırsanız ortası göçer, çok normal... iki büklüm yatarsınız sonra...

"tempur aldım olmadı"

visco yataklar herkese uygun değildir... daha önce visco yatak kullanmayan birinin bu yataktan memnun kalma ihtimali en fazla %50 falandır... "pahalı olan iyidir" diye atlamadan önce araştırsaydınız keşke... atsan atılmaz, satsan satılmaz şimdi...

"switzerland aldım sert geldi"

bildiğim kadarıyla switzerland yatsan'ın en sert modeli... çünkü altında/üstünde uyku pedleri yok. bu yatağı alıp da çok sert bulan bir sürü insan var. 1-2 dk. google'da arayıca şikayetleri çıkıyor zaten... eee siz de arasaydınız paşam... serta majesty doğru seçim ama... iyi otellerde kullanılan, genelin beğenisine hitap eden bir yatak bu...

yatsan'ın 100 gün içinde iade olayı var bu arada... %15-25 falan gibi fiyat düşüp, yatağınızı geri alıp, yenisini satıyorlar. ama siz bunu da araştırmamışsınızdır. anca müşteri temsilcisi söylediyse haberiniz olmuştur.

ben mi ne aldım? ben, at kılı tabakası olan hästens aldım... yatsan-matsan ne işim olur oğlum? sizin gibi fakir miyim de yerli malı yatakta yatayım?

şaka len şaka! yumuşak olmasın, sağlam olsun diye gittim idaş millenium aldım, idare ediyor işte... ondan önce de yatsan merry bed vardı, önceleri çok iyiydi, sonra paket yay olduğu için zaman içinde çok ezildi. ama şimdi olsa majesty'yi mutlaka denemek isterim.
  • 4160 küsür liramın üzerine yatan hırsız firma. topu kargo firmasına atıyorlar sürekli. danışıklı dövüş yani. ortada ürün yok ama sorumlu da yok. tüketici hakem heyetine gideceğiz yarın. umarım sonuç alırım. velhasıl paramızla rezil oluyoruz.

1. para kaybı.
    2. zaman kaybı.
    3. yaşattıkları sinir stress.
    4. paramızı almadan başka yerden ürün de alamıyoruz.
hesabın var mı? giriş yap