• karizmasi olmayan insan. naparsa yapsin ezik duru$undan kurtulamiyor. $arkilari ve sesi guzel ama ke$ke oyunculuk yapmasa...
  • eskiden tvde turku soylerken gordugumde kanali degistirmedigim bir insan idi, ne zamanki abuk subuk dizilerde oynamaya basladi gorunce o dizilerdeki lavuk rolleri aklima geliyor dayanamiyorum, icime fenalik geliyor kacarak uzaklasiyorum.
  • kendini hic kasmadan, cok rahat sarki soyleyen, belki de bu yuzden sesi de oyle rahatlatici ve "kadife gibi" olan kisi. sadece turkuleri yorumlasa cok daha kendini sevdirecegini dusundugum kisi.
  • ixtanbul.com ne derece güvenilir bilinmez ama bi insan cepte 2500 dolarla hem de bi cenazede dolaşıyosa değişik bi insandır diye düşünüyorum:

kalp yetmezliği sonucu hayatını kaybeden cem karaca'nın cenaze töreni sırasında boş durmayan yankesiciler, sanatçı yavuz bingöl'ün 2 bin 500 euro'sunu çaldı.

polise başvuran sanatçı, gözaltına alınan bir şüpheliyi teşhis etti.

sanatçı cem karaca, yüzlerce kişinin katıldığı törenin ardından karacaahmet mezarlığı'nda toprağa verildi. katılımın yoğun olduğu cenaze töreni sırasında kalabalıktan faydalanan yankesiciler, çok sayıda kişinin parasını çaldı. törene katılan türkücü yavuz bingöl de yankesicilerden nasibini aldı. yankesiciler, cenaze töreni sırasında bingöl'ün cebindeki 2 bin 500 euro'yu çaldı.

olayı fark eden bingöl, tören nedeniyle camide güvenlik önlemleri alan polise başvurdu. cenazenin defnedilmesinden sonra caminin dışında polisle birlikte bekleyen yavuz bingöl, bu sırada gözaltına alınan şüpheli şahsı teşhis etti. basın mensuplarının sorularını cevapsız bırakan bingöl, şüpheli şahısla birlikte karakola götürüldü.

öte yandan, yavuz bingöl'ün yakınları, basın mensuplarına tepki gösterdi.
  • "unutulur hersey" adinda yeni albumunu seyhan muzik'den yayinlayacak sanatci.
  • muhteşem turku yorumcusu... son albümüyle birçok olayı daha bir güvenle aşan sanatçı... son albümündeki "daglar" ve "hadi gel" adlı eserler şiddetle tavsiye edilir.
  • deprem ile ilgili şarkısında "orada kimse var mı" tüylerimi diken diken eden mustesna insan.
  • yeni albümünde yanarım'ı söylemiş, pek de iyi etmemiş insan.
  • şu günlerde televizyonlarda dönen bir klibinde urfa gibi bir yöremizde, hani şu çatısız toprak damlı evlerden birinin damında yere eşşek kadar ying yang çizerken gözüme takılmış biridir. *
  • son zamanlarda kupe takmaya ba$lamasi gerek yazili gerekse de gorsel basinda gordugum kadariyla hayli yer etmeye ba$lami$ olan turkucu.. gecenlerde yanilmiyorsam hurriyet gazetesi'ne haber olan bingol, dun ak$am da atv'de yayinlanan anadolu ate$i turku yari$masi'nin da konuk juri uyesiydi ve sava$ ay ile muthi$ bir soz duellosunun taraflarindan biriydi, sebep ise yine kupeleriydi.. program banttan yayinlansa kesinlikle biplenecek olan laflar sarfetmi$tir ki sunucu cem davran'in bile bu tarti$mayi kapatmaya gucu yetmemi$tir.. bu soz duellosunun asil ilgimi ceken tarafi yavuz bingol'un kupe takip takmamasi degil, kavganin aslinda ahmet kaya'dan dolayi cikmasidir.. $arkisini soyleyen yari$macinin ardindan tek tek yorum hakki verilen juri uyeleri sirasiyla yorumlarini yapmi$, hatta sava$ ay soylenen turkunun rahmetli a$ik mahsuni $erif'e ait oldugunu belirterek bir yerde onu da anmi$tir.. en son yorum hakki da o haftanin konuk juri uyesi yavuz bingol'e verilmi$ti, kendisi de o anki yari$maci hakkinda yorum yaparken bundan bir kac ki$i once turku soyleyen yari$maciya ithafen "o turkuyu de rahmetli ahmet kaya mukemmel yorumlardi, onu da buradan saygiyla aniyoruz" tarzi bir aciklama yapti, alki$ini aldi ve yorumlar bitti.. goruldugu gibi buraya kadar her $ey normal.. bu a$amadan sonra sozu tekrar sunucu cem davran'in alip, bir sonraki yari$maciyi sahneye davet etmesi bekleniyordu.. ama boyle olmadi ve bir anda sava$ ay ikinci kez soz istedi, cem davran da bu hakki ona verdi, biraz sonra olacaklardan habersiz $ekilde.. sava$ ay bundan yillar once ahmet kaya ile ilgili ya$adigi gercekten ho$, guzel bir aniyi anlatti ve alki$i da aldi.. tam ahmet kaya da guzelce anildi derken, sava$ ay hic beklenmedik $ekilde bu ho$ anisinin arkasindan son derece gaydiriguppak bir laf etti.. peki ne dedi sava$ ay? kelimesi kelimesine hatirlamiyorum ama a$agi yukari $unlari soylesi: "yavuz, iyisin ho$sun da , yahu ahmet kaya seviyorum, dinliyorum diyen bir adam hic kupe takar mi allah a$kina" dedi.. kiyamet de bu laftan sonra koptu.. vay efendim sen nasil benim ya da bir ba$kasinin gorunu$une, taktigi takilara, ya$am tarzina falan kari$irsin gibi yorumlarda bulundu yavuz bingol dogal olarak.. bir de arif sag'a ithafen: "icinde arif sag'in oldugu hangi programa katilsam hep bana laf atiliyor" tarzi bir laf etti..

sava$ ay'in boylesine bagnazca bir yorumu yapmasina iki ihtimal veriyorum, ya kavga, hir gur cikartiyim ratingler tavan yapsin diye du$undu, ya da ahmet kaya'dan ilk olarak yavuz bingol'un bahsetmesi ona oldukca koydu.. cunku malum kendisi ahmet kaya vefat edince e$ini bir kac kez a takimi programina cikartip ahmet kaya uzerinden baya bir rating yapmi$ti, o yuzden kendi kendine sanirim icinden "allah kahretsin, neden ilk benim aklima gelmedi bugune kadar ahmet kaya'dan bahsetmek, bunu hemen firsata donu$turmeliyim, ben de ahmet kaya'dan bahsederek kaya taraftarlarindan bir kez daha rating almaliyim" diye du$undu..

programin sonunda ise sahte bir bari$ yapildi ikili arasinda..

yavuz bingol'un kupe olayina gelince, bu tabiki ki$inin kendi bilecegi i$tir, 21 yy.'da ya$adigimiz unutulmamali, kimse kimsenin kupesine, biyigina, sacina, tinagina cartina curtuna kari$mamali eger tabiki bunlar icinde bulunulan ortamin kanunen belirtilen kurallarina aykiri degilse*.. $imdi biraz empati kurmak lazim aslinda bu olayda, malum bu yavuz bingol arkada$imiz mahsun kirmizigul, ozcan deniz, ali$an tayfasindan, ayni donemin cocugu, a$agi yukari da ayni kesime hitap ediyor.. hatirlarsiniz ozcan deniz ve mahsun kirmizigul bazi magazin dergilerine ciplak pozlar vermi$, metroseksuellige sac ve giyim tarzlarini degi$tirerek adim atip, tabir caizse evrim gecirmi$ sanatcilardi.. keza ali$an da oyle.. kendisinin mehmet ali erbil'in kizi ile cikmi$ligi vardir arkada$lar, yapmayin etmeyin lutfen.. e $imdi dunun acili cocuklari bugunun hiper metroseksuelleri boylesine bir degi$im icersinde ve populerligin zirvesine oynarken yavuz bingol arkada$imiz gariban $ekilde 20. yy.'da mi kalmaliydi? tabiki hayir, o da ne yapti gitti kupe takti.. yaki$ir, yaki$maz o ayri konu ama saygi duymak lazim, hor gorulmemeli, tam tersine medeni cesaretinden ya da populerlik icin yapiyor bile olsa boylesine bir degi$im icine girdigi icin tebrik dahi edilmelidir..
hesabın var mı? giriş yap