şükela:  tümü | bugün
 • dünya gazetesi yazarı, istanbul tıp fakültesi onkoloji bölümünde görevli uzman doktor. kendisi insanlara her türlü sağlık sıkıntılarında yardımcı olmayı şiar edinmiş, dünya tatlısı bir doktordur.
 • doğruları konuşuyor ancak insanın tadını kaçırıyor. tadım kaçıyor kendisini dinlediğimde ancak ne kadar da doğru söylüyor. öyle böyle göte gelmişiz ki anlatamam. yavuz hoca sağlıklı yaşamak isteyenlerin yüzüne gerçekleri resmen vuruyor.

  http://www.yavuzdizdar.com/
 • sakin olmasını ve mümkünse mikrofonlardan uzak durmasını dilediğim insandır. ha bir de alttaki yazıyı da okumalı ve okutturmalı...

  http://www.evrenkoc.com/tag/kadir-halkman/
 • nedense ülkemizde olmayan ve zor şartlar altında yapılan hayvancılığa sürekli balta vurmaya çalışmaktadır. yaptığı açıklamalar ise bir doktorun değil ancak cahillerin yapacağı açıklamalardır. son yaotığı tavuk açıklamasına 3 ayrı kapak gelmiştir...

  http://www.dagmedya.net/…uk-eti-gercekten-suclu-mu/

  edit: zamanın ötesine gitse de hala savunuyorum düşüncelerimi.
 • anlattıklarından ülkemizdeki herhangi bir sektöre balta vurmaya çalıştığı değil, toplumun bilinçlenmesi için uğraş verdiği anlaşılabilecek insandır kanımca..

  dün genç bakış programında konuktu... her söz aldığında (belki bazen irrite edici bile olsa), ana fikri hep aynıydı izlediğim süre boyunca; "yanlış buluyorsanız arkanızı dönmeyin, gözünüzü kapamayın, karşı iseniz karşı olun! birşeyler yapın!"

  şu ülkede o kadar çok yanlış yapılıyor ve millet olarak o kadar güzel sineye çekiyoruz ki bu konuda hakkaten aşmış bir durumdayız... sağlık konusu en hassas konu bana göre, ama gene aynıyız işte ben buna şaşıyorum.. kanserden nasıl korunacağımızı falan düşünmeyi bıraktık, toplumca ne zaman kanser olacağımızı merak eder olduk artık resmen...

  soluduğunuz havadan aldığınız besine kadar size sunulan şeyler konusunda bir bilginiz, bir bilinciniz olsun diyor adam, kıçınızı kaldırıp birazcık araştırın, sorgusuz sualsiz her önünüze konulana prim vermeyin , kendiniz, sağlığınız, geleceğiniz için yapın bunu diyor. daha ne desin?!

  inşallah o konuştuğu genç grubunu azcık ta olsa etkileyebilmiştir..
 • televizyonlara cikip inanilmaz seyler soyluyor. ve ne yazik ki insalar da inaniyor. nasil inanmasinlar, adam doktor. ama, ya cok fena kafasi karisik ya da bilerek yalan soyluyor. gozlemsel deneylerle sutun ve yogurdun ne kadar zararli hale geldigini anlatiyor. soyledigi seylerin bilimsel olarak hic bir gecerliligi olmadigi soylenince durmuyor ama. buyrun 2010 yilinda ntv'de bir program, hacettepe gida muhendisliginden yasar kemal hocayla tartismasi.

  (bkz: #28400215)
 • takdire sayan bir insandır.
  "damacanalara göre pet şişeler daha sağlıklı" demiş, bir de bunları demiştir:

  http://www.hurriyet.com.tr/gundem/21109190.asp

  "....zihniyet aynı zihniyet. hiç fark etmez. bu zihniyet aynı şekilde gider.

  ama biz hâlâ bu sorunlarla uğraşacağımıza istanbul’a iki şehir daha kuracağız diyoruz...

  çıkıp mimar sinan’ın yaptığı camiden daha büyük cami yapacağım diyorsunuz. bunun ne gibi bir mantığı var? sen mevcut olan yeşil alanları koruyabiliyor musun onu söyle. ve bütün bunlar olurken su konusunda hiç kimsenin sesi çıkmıyor." diyerek ses çıkarmıştır.
 • bir kutu dost marka yoğurdu zorla yedirmek istediğim insandır.
 • soyledikleri dogru mudur yanlis midir gida bilimiyle ilgilenmedigimden bilemem. ancak insanlarin aklinda bir adet dahi olsa soru isareti birakip, insanlari daha iyisini bulmaya yoneltiyorsa, bunu tesvik edebiliyorsa ne mutlu ona, ne mutlu bize. iyi ki de aklimiza kurt dusuruyor,tadimizi kaciriyor.