• oldukça uzun süredir sözlüğü kullanıyorum, yaklaşık üç yıl önce de hesap açıp suserler birliğine katılmak istedim. günün en az iki saatini sözlükte geçirir sürekli yazı yazardım. kimsenin okumadığını bilsem bile...

aradan zaman geçtikçe ben de değişmeye başladım, eskiden sözlükten sürekli yeni bir şeyler öğrenirdim. ortamlara insanlara satabileceğim bilgilerdi bunlar; gerçek hayatta iş görmezleri ama yine de güzeldi. kutsal bilgi kaynağı tatavasına girmek istemiyorum zira o kadar eski dönemlerden bahsetmiyorum. 2015 zamanlarına kadar böyle devam etti. sonrasındaysa artık yeni şeyler öğrenmekten ziyade yerel bir sputnik ile çardakta dedikodu yapan teyze muhabbetinin karışımına dönüştü. o zamanları bile özlüyorum çünkü gündemi takip ederken bu kadar sinir bozucu değildi.

benim için dönüm noktası: lord eddard stark olayı. sözlükteyken bu kadar keyifli vakit geçirdiğimi hatırlamıyorum inanılmazdı gerçekten. ama o zamanlardan kısa bir süre sonra da sözlük tamamen bitti. insanın gerçekten yazası gelmiyor artık, siyasi başlıklarda insanlar eskisi kadar açık konuşmuyor. aktrolller desen başlı başına mevzu. ama artık ben de yazarım, ne mutlu...

(bkz: abi geç oldu yat istersen)
  • en kötüsü lanetli çaylak olmaktır 1 ay geçmiyor. sanki hapistesin.
  • 3 yıl bekledikten sonra beklenmedik anda alınan haberle gelen histir çok da güzeldir
hesabın var mı? giriş yap