139 entry daha
  • bana hayat eskiden ucuzdu simdi fiyatlar normale geldi dedim diye kizanlara girsin dedigim planlardir. daha nefesiniz kokacak arkadaslar, karin toklugu disinda bir sey dusunemeyecegiz. cebinizdeki paraya sahip cikin.
    not: kiskanclik icermez, yoneticidir, ticaret yapiyordur vs vs. gezilecek zaman simdi degil, tatile basladiginiz ve geldiginiz zaman dilimi arasinda turkiye’nin yuzde 10 daha fakirlesmesi muhtemel.
  • tayyip erdoğan'ın en doğru tespiti şudur:
    (bkz: kusura bakmayın arkadaşlar halkta para var)
    bakmayın milletin öldük bittik tükendik diyerek ağladığına. yok sarımsak 90 lira, muz 17 lira diyerek ağladığına kanmayın.
    bizim millette para bitmez. yabancıları bilmem ama özellikle iç turizmde patlama yaşanacak gibi görünüyor.
    bizim milletteki yastıkaltı hiçbir ülkede yok. zaten bu ülkede para bir bende yok aq.
  • ne tatili yahu. pandeminin olmadığı ve corona denildiğinde akıllara yalnızca bir bira markasının geldiği zamanlardaki gibi kadıköy sokaklarında amaçsızca dolaşmaya, sevdikleriyle hafta sonu dışarı çıkıp iki muhabbet etmeye bile razı insan şu süreçte.
  • geçen hafta iptal ettiğim o güzel tatilin yasını tutmak. corona ben senin aq.
  • hayatta otele gitmem.
    sakin bir tatil beldesinde herkese uzak denize yakın bir ev kiralayarak 15 gün kafamı dinlemek.
  • eskiden olsa tatil matil bir şeyler derdim ama geçtiğimiz 4 ayı görünce kalan 8 ay için tek planım hayatta kalmak
  • muhtemelen ağustosta 2 haftalık litvanya ve norveç seyahatim var .

temmuz - haziran ise , köyüme giderim orada foçaya git gel takılırım .
  • yaz boyunca eğitimde olacağım ama 2021 için güzel planlarım var :) bir de o zamana kadar kız arkadaş yaparsam degmeyin keyfime dostlar
  • eğer ofise dönmeyip home office devam edersek kişisel karantinama devam edeceğim yok ofise dönersek hayatta kalmaya çalışacağım. bu sene tatil imkansız.
  • tüm tatılleri iptal ettım. ağlıyorm
455 entry daha
hesabın var mı? giriş yap