• 27 şubat 2015
  • 2016 , anlık mutluluklar dışında mutlu olduğumu anımsayamadım bile . neden böyle oldu ki ?
  • 2017’de başladı, ardı arkası gelmedi
  • 2014 yılı sanırım, daha küçüktüm ama bişeyler ters gitmeye başlamıştı. diyordum hatta ne oluyoruz niye böyle filan. daha toparlanmadı işte
  • 2010 travmasıni atlatmıştım da 2015'te yaşadıklarımı hala tam olarak atlatamadım sanki. 2019'da ise haritadaki işaretlediğim yerlerin artmasını diledim bu gerçekleşti fakat anneannemi kaybettim o olay olmasaydı son yıllardaki en güzel yılım olacaktı oysa.
  • daha gelmeyen yıldır.

şöyle ki; her yıl hayatım bok gibi ve yıllar ilerledikçe geri dönüp bakıyorum ki o yıllar çöküş değilmiş çünkü hayatım şuan tam anlamıyla boka batmış. ilerleyen sene bir önceki sene için bunu diyorum ve böyle devam ediyor.

hayatım nasıl her yıl daha kötüye gidebiliyor ve nasıl daha da dibe dusebiliyorum anlamış değilim.

surekli geriye dönüp bakınca hayatım o zamanlar ne kadar iyiymiş diyorum ama o zamanlarda da bok gibiydi ve mutsuzdum.
  • 2016 ocak. ondan sonra üst üste geldi çökertecek şeyler, 2019 sonuna doğru ancak götü topladım
    edit:
    bunu yazdıktan sonra 2020:hold my corona
  • çok iç karartıcı bir başlık, kişi henüz çökmediyse burda okuduklarından sonra çökebilir.
  • umarım benimki bu yıl olmaz. altı kedimle ortada kalmamam lazım.
  • çökmedim ki... kendimce mutluyum, olumluyum, ama pollyanna değilim tabii...
hesabın var mı? giriş yap