• cok leziz bi grup... super...
  • super grup harika muzik daha ne istiyooonuuuuzzzzzzzzz..........
  • batum'u harika yorumlamislar, tarzlari yagmur oncesi grubunu andiriyor ama bunlarda vokal daha fazla.
  • şehrin tam ortasında diye bir şarkıları vardır ki, adamın konuşmaları güldürür insanı akşam akşam, hatta bir ara koroya da laf atar bu,

- kardeşim iki saattir bap bap bap şişirdiniz kafamı

şeklinde. tereyağlı kuyu kebabı.
  • bümk koristlerinin kurduğu haluk polat'ın koro şefi olduğu grup *. emrah tokalaç, belgin gürdal, selmin kara, devrim ünay (aynı zamanda kapaktaki ikarustur), seda ergül, emre tangüner, zeynep bulut, verda genç, esra özkan, burak ayöz, övgü gökçe ve metin bozkurt. yorumladıkları türkülerin yanısıra albümde grupça ortaya çıkardıkları "savaş ikimizde," "boşluk," "yalnızlık" ve kanımca en keyifli çalışmaları olan "köprü" adlı parçalar da vardır. ayrıca benim bildiğim kadarıyla ilk ve tek olan albümlerinde haluk polat'ın "pencere" adlı bir çalışması da yer alır.
  • türkiye'ye bir kalıp büyük gelmiş gruplardan olan ychorus'un ismini verdiği, indie adına güzel işlerin döndüğü, ülkemizde bu tarz müziğin daha fazla paylaşılması, yayılması ve gün yüzüne çıkması için az sayıda kişinin can hıraş çabalayarak devam ettirdiği leziz blog.

http://ychorus.blogspot.com/
  • aslen 2 izmirli arkadaşın kotardağı dertleri sadece paylaşmak olan güzide oluşum.sırf o albumleri upload etmek bile ayrı uğraşı zira ben yapmazdım :)..

içerik olarak indie-undeground kayıtlar.ve güncel organizasyon haberleri seçilmiş.
  • birilerine birşeyler anlatmak için çabalayıp duran bir kaç insandan ve onları destekleyen bir sürü güzel insandan oluşan aile-içi, iç-güveysi, aşiret-i müzik blogu. indie-post rock-ambient-folk tarzında ve genel suretle bu tarzların etrafında dönen başka tarzlarda müzikler sunuyorlar, haftada bir-iki ychorus blogu toplaması koyuyorlar, ruh hallerine, dünya hallerine, zihin hallerine göre..
    gelen, müziğini koysa ortaya, diyorlar, kocaman bir evrenimiz olur ve notalarla çıkan kelimelerimiz..
    duyulmak için pek beklemiyorlar açıkçası, ama duyması gerekenlere ulaşmak için bütün gün müzik dinliyorlar..
  • robin guthrie ile yenilenmiş blogdur. ayrıca barısarock'a da gidiyorlar ağustosta blog ahalisi olarak.
  • kendilerini tekrar yenilemiş ve 2009'a hızlı bir giriş yapacak olan blogdur. 2008'e bir geridönüş yapmak isteyenlere de iyi bir referans olacaktır şu günlerde ychorus ahalisi.
hesabın var mı? giriş yap