• net kezbandır. tamam seviyorsun da her gün götümüze götümüze sokmanın anlamı yok. "ben teyzeyim, ben halayım, ben insanım ulaaaann" demek böyle mi oluyor?
  • annelik çağı gelmiştir. başka sebep aramayın.
  • bu kızlara alternatif olarak benim listemde bunu yapan bir sürü erkek arkadaş var, daha dün 2 tane gördüm bunlardan. onlara da kezban demeli miyiz? kezban demesek de bir şey demeliyiz. yani. bence.
  • çoğunun da yeğeninin dünyalar çirkini oluşu yürek dağlayan bir detaydır.
  • annelik çağı gelmekle kalmamış
    geçmeye yüz tutmuştur.
  • genelde bu veletleri cinsiyetine gore "ogluuuum" yahut "kiziiiimm" ve hatta daha kotusu "yakisiklimmm" yada "prensesiimm" vb. sifatlarla bizimle paylasan ve cumle cihandan "ayyyy canim massallah, allah bagislasin. bu kadar mi tatli oluuur" demelerini bekleyen kisilerdir.
  • yeğen sevgisini abartan facebook/twitter erkeğinin yanında hiçbir şeydirler. sonuçta hatunlar, velet gördüler mi anaçlık hormonları kabarıyor. peki ya bu yeğen sevgisini abartan er kişilerine ne demeli? bi tanesi var, günde bir doz, "dayısının boncuğu, dayısının balı, dayısının prensesi.." gibi sevgi sıfatlarıyla başımızı sikiyor. yazık o herifin yeğenine.
  • sevgilisine veya sevgilisi olmayı düşünen kişilere net olarak "bana bak cicim, benim öyle gezip tozup gönül eğlendirmekle alakam yok, ağıma düştüğün an evleneceksin benimle ulan." mesajı vermeye çalışan kızdır. bebekmiş, yeğenmiş, çocukmuş hikaye, mesaj açıktır.
  • çocuk sevgisini abartan facebook kızlarıyla rekabet edebilecek çocukları olmadığı için çareyi yeğenlerine sığınmakta bulan evde kalmış kızlar kümesi.
hesabın var mı? giriş yap