• "pizzanın altı yanmamıştı direkt altı kömür olarak geldi. çöpe atmak zorunda kaldım hem param boşa gitti hem aç kaldım. kutusuyla birlikte fotoğrafını çektim kömür yığınının, paylaşıyorum"

yorumuyla epey güldürmüştür.

ayrıca bahsi geçen şirket pizza eat. kanzuk gelip burada kanzukluk yapıp ticari itibari zedelediğim için entry'i silebilir ama bizim memlekette kömür yığınına kömür yığını denir.
  • avukatların göz korkutarak hakkındaki yorumları sildirmek istediği şirkettir. bu göz korkutmalara kanmamalı, ilgili yorumlar silinmeyerek, istediği takdirde davacı şirketin müvekkilinin yargı yoluna gitmesine yol açılmalıdır.

öncelikle yemeksepeti'ne yazılan yorum ile şirketin ne kadar zarara uğradığı mahkemece tespit edilebilecek reel bir şekilde hesaplanması çok zordur. yani birisi size ''benim ticari itibarımı zedeledin, seni mahkemeye veriyorum...'' dediği zaman, en güzel yanıt ''buyur git !'' demektir. iddiasını ispatlamakla yükümlü olan taraf davacı taraftır. daha dosyanın mahkeme tarafından kabul edilip, edilmeyeceği bile değilken ''senden tazminat alacağım...'' cümlesi avukat göz korkutmasıdır.

davacı olacağını söyleyen tarafın ''yemeğini beğenmediği restoranttan, ikinci kez yemek söyleyen art niyetlidir...'' savı ise mahkeme heyetini bir hayli güldürecektir.

türkiye'de birisi size ''seni mahkemeye vereceğim...'' diye bağırdığı vakit, oh allahım bu işten de kurtulduk diye sevinin. korkmayın, avukattan da, mahkemeden de korkmayın. hakimden hüküm çıkartması gereken onlar ise, ilk duruşma gününün 1 sene sonrasına verildiği hukuk sisteminde kimseden korkmayın.

ben işimi mahkeme ile halletmem, işimi bizzat ben göreceğim derler ise ''beni mahkemeye verin...'' diye telkinde bulunun.
  • densiz bir şirkettir. senin önceliğin müşteri memnuniyeti yerine bu müşterilerini memnuniyetsizliklerinden dolayı dava etmekse bence gıda üzerine yogunlaşmak yerine bi hukuk bürosu falan aç amatör şirketcik.
    senin müşteri şikayetine karşı yapman gerekeni söylüyorum ki beni de entrymle birlikte şikayet et: gönderdiğin pizzamsı kara şey için özür dileyip ilk siparişiniz bedava olacaktır tarzı bi yorum yazsaydı belki burada çok daha iyi şekilde bahsediyor olurduk.
  • aynı zamanda "dürüst ve ahlaklı olmadığınız" şeklinde bir cümleyi ihtarnameye koyarak, ihtarname yoluyla insanlara ahlaksız diyebilen bir avukata sahip şirkettir.
  • ikinci siparişten dolayı ortada bir art niyet gören şirket, ilginç.

(bkz: pardon panpa kuzenim sipariş etmiş)
  • bir şeylerin ters gittiği şirket. yemeksepetiyle imzaladığı sözleşmede bu yorumların yayınlanacağına dair bir madde olduğunu varsayıyor ve bu maddeyi okumadan imzaladıklarını düşünüyorum. bu durumda müşteriyi kötü niyetli olduğuna inandıkları için mi dava edecekler?
  • hazımsız şirkettir. yemeksepeti.c0m yetkililerinin 0layla ilgili bilgilendirilmesi ve işletmenin uyarılmasını gerektirir. zaten içinde hakaret, küfür vs. bulunmayan bir y0rum, resimde görülen ve müşteriye utanmadan gönderilen pizza kadar ticari itibarı zedeleyemez.
  • anlayamadığım husus avukatın gönderdiği ihtarnamede diyor ki: "sipariş verip de beğenmediğiniz ilk pizzadan sonra, aynı yerden ikincisini ısmarlamanızın nedeni açıkça kötü niyettir"

nerden biliyon la benim aç olmadığımı yada bir şans daha vermediğimi. yada aynı yerden ikinci pizzayı söylemeyeceğine dair bir kaide mi var. istersem 7987264286 tane pizza söylerim sanane.

yemin ederim bizim mahalledeki lahmacuncu işine daha sadık, abi bunlar az pişmiş/çok pişmiş desem hemen "adresini verin yenisini gönderiyorum" diyor, yanık sevdiğimden çok pişmiş/yanık gönderiyor.
hesabın var mı? giriş yap