şükela:  tümü | bugün
882 entry daha
  • en iyi sevişen kadındır.
  • bi süredir benimle olan bi hastalık var. doktor dedi ki bugün merak etmene gerek yok. her kadında olmaz ama anaçlık yönü kuvvetli kadınlarda bu durumla karşılaşabiliyoruz. vücut kendince işaret veriyor. doktorun yanında da yardımcısı var. burcumu sordu hemen. yengeç cevabını alınca da 'aa zaten birkaç çocuk yaparsınız mükemmel anne olur sizden' dedi.
    e bana gelmiyor o istek napalım yani yengeç burcuyuz diye hemen çocukları sıraya mı dizelim? yıl olmuş 2017 hala bazı hastalıklarda 'evlenince geçer' cevabını almaktan yıldım.
  • naled olsunki insanlari sevdigim icin dusunurum, ama bunun anaclikla alakasi yok. bi aslan, boga, basak, balik, yay kadini da der üstüne hirka al disarsi soguk diye. diğerlerinden pek dusuncelilik cumlesi duydugumu hatırlamıyorum. ama hirka al diye ısrar etmem, ben hirka alacagimi soylerim, karsimdaki 30 yasindaki insan, bu yasina kadar giyinmeyi ogrenmistir diye unuttuysa sayemde hatirlar diye dusunurum. sirf bu annem gibisin diyen snoblar yuzunden iyilik yaparken 40 kere dusunur oldum, sizi dusunende kabahat, ayazi yiyin donun sogukta.
79 entry daha