441 entry daha
  • bütün gıda sektöründe olduğu gibi sigara ve alkol ürünlerinde de aynı şekilde en kalitesiz ürünler ülkemize geliyor. eskiden camelin ayrı muratti rossonun apayrı parlementin ayrı tadı olurdu. şimdi yeni paketlerin arasında hiçbir fark yok. sigarayı bırakma eşiğindeyim şuan. hepsinden bok saman tadı geliyor. bir keyfimiz vardı onunda içine sıçtınız amk. bırakın tadını eskiden duman kokusundan bile hangi sigara markası olduğunu anlayabiliyordun.
  • babamların köyünde bir adam varmış. o kadar sigara tiryakisiymiş ki, tütün bulamadığı zaman ağaç kabuklarını ince ince kesip kağıda sarıp içermiş. şuraya getireceğim; insan sigara bağımlısı olunca böyle şeyler laf-ügüzaf oluyor. sonuçta bok tadı da gelse, sırf sigara içmiş olmak için içen içiyor.

not: biraz vücudunuzun kontrolünü elinize alın ve sigarayı bırakın. vücuda hiçbir faydası olmayan bir şeye hem tonlarca para verip hem de sağlığınızdan oluyorsunuz. hadi sigaraya kimin efendi kimin köle olduğunu gösterin.
  • hayır sebebi onlar değil. covid olmayan biri olarak son serilerde büyük değişim var belli. ter kokusu gibi tat alıyosun sigaradan ayrıca içine talaş gibi şeyler atıyolar. keyfi içtiğim halde soğuttu.
  • yerli sigara içindeki odun mudur, saman mıdır ne sikimse şeyler patlayıp patlayıp bilmem kaç bin tl'lik 1 gömleğim ile yine benzer tutarlarda tişörtümü yaktığından beri kaçak sigara içiyorum. sikerim yapacakları işi.

captain black blue, akmaz, kokmaz. tadı hep aynı, fiyatı parliament'e göre %30 daha uygun. vergiyi de ceplerinden tamamlasınlar. parayla zehir alıyoruz (bırakacağım az kaldı) ama ondan bile çalıyor ipneler...
  • camel slender blue denememişseniz, boşuna kanser oluyorsunuz demektir. sigaraların şahıdır.
  • şehir efsanesi değil gerçek olan bir durumdur. 17 yıllık muratti rosso içicisi olarak eski muratti rosso'yu kokusundan bile tanırım. şimdilerde o eski halinden eser yok.
  • bandrollü tütünleri de bozdular. paket sigaraları zaten çok önceden bırakmıştım.
    çay gibi kaliteli tütünleri dışarıya. bokunu, pisliğini de bize iteliyorlar galiba.
  • parliament ailesi dışında başka sigaranın hamallık olduğunu düşünüyorum
hesabın var mı? giriş yap