• bugün saat 6 da adaya gitmek üzere yola çıkan "adam" dır.

uzun zamandır arkadaşız; buralar nasıl olsa entry dolacak ama öncesinde kendisi için ben de bir iki kelam edeyim dedim.

baştan söyleyeyim "kanka entry gir de günümüz şenlensin" gibi bir talebi hiç olmadı; ama madem kate upton ın memeleri bile sözlüğün gündeminde - ki neden olmasın -; nasıl olsa konuşulacak bir konuda arkadaşımı destekleyemiyorsam sözlüğün ne anlamı var.

kendisinin yarışmayı kazanabilmek için gerekli mental ve fiziksel özelliklere sahip olduğunu düşünüyorum. neden?

tv de izleyince de çok net görüleceği üzere inanılmaz sportif bir adamdır. çok sağlam bir crossfitçidir. isteyenler girip instagramdan videolarına bakabilir.

eskiden profesyonel olarak futbol oynar denen adamlardan olup yaşadığı bir sakatlık nedeniyle futbolu bırakmıştır.

geçimli bir insandır. ortalama insanın "kanka kardiyo" sorusuna ben dahil herkes "çık koş amuğakoyum" derken sana yarım saat abi şunu da yap şunu da yap falan diye açıklamalar yapabilir. inanılmaz zor sinirlenen de bir adamdır; öyle bağır çağır tepki de vermez. mantıklı yaklaşır. dilin kemiği olmayan şu dünyada, saçmalamamak için ağzını büzmeyi bilen adamlardandır. haklıyken haksız durumuna düşmez kolayına.

yakışıklı da çocuktur. sevilmemesi ve desteklenmemesi için hiçbir sebep düşünemiyorum şu anda.

izleyip göreceğiz.

başarılar çocuk sana.
  • daghan'a acayip benzettigim yarismaci.
  • turabi denen tek hucreliyi 5 vakte kadar gomcurtmesini kalbimin en derin koselerinde arzuladigim potansiyel survivor.

turabi akp ise yigit chp'dir, net.

turabi barzoluk, fitne&fesat, ayrimcilik, kabalik, magandalik ve sig kisilik ozellikleri ile toplumun daha genis kitlelerinde hitap ediyor olabilir. galibiyet icin her turlu afedersiniz "kavaslik" faaliyetlerinde bulunacaktir. fakat halkimiz zamanla bunu gormeye baslayacak.

turabinin secim sarkisi:
    https://www.youtube.com/watch?v=ricfx6cmgjy

yigit ise daha uyumlu, kimseyle catismayan, klas bir adamdir. fazla soze gerek yok.

yigit'in secim sarkisi:
    https://www.youtube.com/watch?v=7a_mx-at_8u

yarismalarda hep unlulerin kazanmasini istiyorum fakat yigit gardasimin da orada oldugu aklima geldiginde icimi bir huzun kapliyor. adalar birlestiginde ise gokhan keser gardasimla iyi bir ikili olacaklarina inaniyorum.

bol sans klas adam.

edit: gökhan tırt çıktı rıza baba
  • ailecek takipçisiyiz kendisinin. efendi duruşuyla mücadeleci tavrıyla karakterini belli etmekte zaten.
    bak gaza geldim; aslanım benim sen devam et boyle turabi zaten kendini bitirir.
  • geçen sene murat ve hilmi cem'in yanında olsaydı muhtesem ucluyu oluştururlardi. tam gönüllü ruhunu yansıtan survivor yarışmacı kişisi

edit: oyunculuk yok
  • kendisindeki efendilik, efendilik sınırlarının da üstünde. nerelerin suyunu içmiş, kimler yetiştirmişse ortaya tam bir insan evladı çıkmış. onca açlıkta, sinir bozucu durumda hiç yalpalamamak zor iş, güzel iş.
  • sevgilisinin, annesinin arkadaşı olabilme ihtimali üzerinde durduğum survivor yarışmacısı.
    aynı zamanda bu seneki survivor'ı şampiyon olarak kapamaya en büyük aday.
  • bu gece çıkaracağı ikinci aday ile adamlığını yada madamlığını bize gösterecek olan yarışmacı.

yiğiti bugune kadar hep destekledim efendiliği samimiyeti hep artı oldu onun için.lakin dün geceki konsey de ertungayı yazarak hafif şaşırtmadı değil.bu akşam yapacağı hareket ile onun hakkında türk halkının duygularının değişmesine yada daha çok pozitifleşmesini sağlayacaktır.

sahra değil de mügenin adını yazar ise (zaten fazla seçeneği yok merti yazmaz,turabi de dokunulmaz ) şu zamana kadar kazandığı bütün pozitifi negatife çevirecektir.

yok delikanlılık yapar sözünün arkasında durursa sahranın timsah gözyaşlarına ve yalakalıklarına kanmayıp sahrayı yazarsa delikanlı adammışsın diyeceğiz.

kimse kalkıp takım dengesi falan demesin 1 hafta sonra birleşme var takım falan hep yalan oldu.artık herkes naparsa kendine yapacak.

şunu da buraya iliştiriyorum sahrayı göndermeyip mügeyi yollarsa sahra 2 hafta sonra bunun adını yazacak.

yiğitcim son sözüm bu gece yapacağın harekete göre bu mesajı editleyeceğim.umarım kötü editlemek zorunda kalmam.

edit: an itibariyle gozumden ve gozumuzden yerlere yikildin yaziklar olsun sana be adam sanmistik turabinin tirnagi olamadin yikil karsimdan mugeymis insallah sahra eler seni
  • efendi ve iyi bi insan olduğunu düşünüyorum fakat çok yetersiz. berna'nın diskalifiye olayındaki tutumu ve sürekli kameraya oynuyo olması bana itici geliyor. mert ile aynı kafadalar zaten belli. içlerinde yine en iyisi berna'ydı.
  • kendisi ortaokuldan arkadaşım olur. sonra görüşmedik, facebook'dan 1-2 kere yazışmışlığımız vardır, iyi adamdır da yüzüne söyleyecek samimiyetimiz yok buradan yazayim:

''oğlum ne işin var lan survivor'da işsiz misin?''
hesabın var mı? giriş yap