• güzel, hoş, okul içi kafa boşaltma, vakit geçirme sitesi.
  • adından anlaşılacağı gibi yıldız teknik üniversitesi öğrencilerini hedef kitle olarak seçmiş sözlük klonu, okulun çeşitli yerlerini ilanlarıyla donatmış, slogan olarak ta "yıldız teknik üniversitesi kullanma kılavuzu"nu benimsemiş(slogan yanlış yazılmış olabilir benim aklımda böyle kalmış), an itibariyle;

ba$lik sayısı : 2770
    entry sayısı : 13800
    uçurulan ba$lik sayısı : 35
    uçurulan entry sayısı : 317
    ba$lık gösterimi : 168338
    kaç ziyaretçi gelmiş : 10496
    aktif yazar sayısı : 647
    çömez yazar sayısı : 0
    uçurulmuş yazar sayısı : 3
    gammaz sayısı : 2
    moderator sayısı : 4
    admin sayısı : 3
    en ragbet goren baslik : bir araya gelince super olan ucluler
    yazar basina du$en ortama ba$lik : 5
    yazar basina du$en ortalama entry : 22

şeklinde istatislikleriyle internet ortamında varlıklarını sürdürmektedir.
  • bünyesinde "gereksiz entry" * diye bir entry silme nedeni bulunduran sözlük/site.
    15 tane daha entry silme nedeni var. var da "gereksiz" varken diğerlerine ne gerek var? "gereksiz" hepsine yeterdi bence.
  • şu ana kadardüğüm sözlük klonlarından en başarısızı olduğunu hiç çekinmeden söyleyebiliyorum. nedenini belirtmeden, sözlük kuralları dışarısında hiçbir şey yapmamış olmama rağmen sözlükten atmışlar beni. üzüntüden karaları bağladım.

edit: şaka lan şaka, o kadar da kötü klon değilmiş.
    1 saat kadar önce deliler gibi no leaf clover, ve another brick in the wall söylerken bir kısım yazarlarıyla birlikte gayet eğlendim.
  • entry silme konusunda çok hassas olmaya çalışan bi sözlük.biraz abartmışlar sanki.onu sil bunu sil yakında silecek bişe bulamayacaklar o olacak.öyle olmasa geleceği olabilir.
  • çok samimi bir organizasyon, irlandalıları bile var. sözlük formatına aşina olmayı öğrendiğim ilk oluşum.
  • http://www.yildizsozluk.com/ adresinden ulaşılabilecek klon.
  • "#id" diye bir buton var bu sözlükte. entry'nin numarasını yazıp basınca o entry geliyor sanırım.

bir şey yazmadan basınca iç burkuyor. çünkü tam olarak şu ibare beliriyor: "müneccimmiyim ben?"
    -bilmem, müneccimmisin?

off of.
  • moderatörlerin beğenmedikleri entryleri kafalarına göre sildikleri keyf-i hane sözlük.
  • hazır sözlük scripti üstüne kurulu klon.
    dolayisiyla mantik sinirlarinin ötesine uzanan güvenlik aciklariyla dolu olmasi kacinilmaz...
    moderasyonun ise ne yaptigindan haberi yoktur; herhangi bir gerekce olmaksizin henüz acilmadan hesabi silinen yazarlara selam olsun..
    yildiz teknik üniversitesi'nde okuma talihsizligine düsen ögrenci kitlesinin bilgi düzeyine ise kapak olsun.
hesabın var mı? giriş yap