• büyük sıkıntı verir..

~mesai bitimi~

-bebeğim eve gitmediysen gelsene bana yemek yeriz..
    -tabii tabii geliyorum hemen yoldayım..

~çorapyırtıkçorapdelikçorapaydınlanma~

-eee gelemeyecem sanırım ya ben önemli bi' işim çıktıhımfs..
  • sevgilinin kaçmış külotlu çoraplarını düşününce, pek de önemsenmesi gerekmeyen bir şey. şakası bir yana, sevgili dediğin zaten böyle bir şeyi dert etmez.
  • saçmadır. aynştayn ola ola açıklayacağım bak. ters çevir arkadaşım o çorabı, bi düğüm at. sonra hop bi daha çevir. öğrenci was here.
  • çorabın acil bir anda kondom olarak kullanılması durumunda olabileceklerin önüne geçmek adına zekice bir önlemdir.
  • belki de sevgilinin ayak parmaklarını keşfe çıkabilirsiniz :
    (bkz: popsicle toes)
  • "belki sevişirim deliksiz çorabı" gibi bir kavramı ortaya atan durumdur.
  • zaten sevgilin seni yırtık çorabınla sevmiyosa neden onunla birliktesin ki kardeşim. lakin;
    erkek için; parmağın tamamı çoraptan çıkmış olsa bile gidilir. bayan arkadaş evden kovarsa bu yüzden, afedersin başlarım öle ilişkiye.
    zaten bellidir ki bu başlığı bir bayan yazar açmış ve ilk entryi girmiş; daha çok bayanlar için geçerli bir durumdur. kilotlu çorap illet bi çoraptır heryerde heryere kaçar. ama önemli olan kaçmış çorapla sevgilinin karşısına çıkabilmektir. bir erkek kaçık çoraptan birçok anlam çıkartabilir tabi sevgilidir, hakkıdır.
    illa diyosan kaçık kilotlu çorapla çıkmam karşısına o zaman alırsın bi çorapçıdan çorap eve gidince tuvalete gider değiştirir çıkarsın karşısına çok mu zor dert ettiğiniz şeye bak peh.
  • pazardan 5 tanesi 50 liraya alınacak çoraplarla çözülecek sorun. kışın geri kalanını montun cebine sokarsın ama yazın sıkıntılı olur.
hesabın var mı? giriş yap