• doktorun işi hastalığı tanılamak olduğu için siklemeyeceği durum.

hastanın da amacı sadece hastalığına çare aramak olsaydı o da siklemezdi.

ama türkiye de hasta doktoru kapaklamak, doktor da hastasını sikmek için mesai harcadığı için sorun teşkil edebilir.

sözüm işine saygı duyan doktorlara ve ay bi doktor koca bulup rahat edeyim mantığında olmayan hatunlara değil tabi.

edit: çağre değil çare amına kodum antiği.
  • sözlük kalitesinin ne kadar daha düşeceği konusunda net bilgi veren başlıklardan sadece biri.
  • rabbim daha beterinden sakınsın diye dua ettirendir.

(bkz: yırtık boxer ile muayene olmak)

ablanın sütyen sağlam olaydı iş tamamdı, bütün kabahat yırtık sütyende.
  • (bkz: getir dikelim)
    (bkz: katinam)
  • türkiye'de utanılan bir kavram.

hepimizin annesinde, kız kardeşinde vs olan bi' saplantıdır bu. doktora giderken içinize en temiz en yeni atletlerinizi giyin beni rezil etmeyin insanların karşısında psikolojisi vardır.

hastayım lan ben! o an evrende düşündüğüm en son şey içime yeni alınmış gıcır atlet giymektir heralde. ayrıca doktorun da sikinde bile değildir, en fakirinden en zenginine herkes hasta oluyor herkes muayene olmaya gidiyor o adama, herif onu mu düşüncek, kısa günde zibilyon tane hastayı nası muayene ederim diye düşünüyor.

kaldı ki düşündüğünü ve bizi kınadığını bile varsaysak, bu bizim değil onun kendi yanlışı olur, insanları görünüşlerine göre yargılamak için değil, iyileştirmek için para alıyor çünkü. parasını da geçtim, insanlar "confidential" (mahrem) olarak oradaki insana güvenerek her şeylerini ortaya seriyorlar, bu nedenle o kişinin bu insanları o şekilde yargılaması her şeyden önce etik değil bir kere.

kaldı ki hem öyle düşündüğünü ve hem de bunun "normal bi' davranış" olduğunu bile varsaysak (çift dikiş varsayım) bunu sizin siklemeniz ve önemsemeniz için hiçbir mantıklı neden bulunmamaktadır.
  • askerlik muayenesinde yaşansa bu durum "bizımle değılsin" deyip tezkereyi verebilirler eline.

edit: teskere değil tezkere.
  • sütyenin neden yırtık olduğunun da açıklamasının yapılmış olması gerekliydi. yani hikayeye en baştan başlayalım diyorum harun abi.
  • ben yarıda yoruldum çıkıyorum,
    bu kadar kapaktan sonra bi sütyen alınır artık.
hesabın var mı? giriş yap