• ilk entrysini mart 2020'de girmis, yazar olmak icin gerekli onuncu entryyi de 16 agustos 2020'de girmis bir yazar. belli ki cok sansli. sira hemen gelmis, yazar olmus. yazar olduktan sonra ilk entrysini de cool story bro tadinda bu clickbait basligi acarak girmis: (bkz: #112741085)

tesadüftür diyerek yoluma devam ediyorum

edit: kendisi eski yazarmis. eski entrylerini silmis. bana cevap olmasi icin de bir tanesini canlandirmis. simdi bir insan neden tüm entrylerini siler ve sonra bir anda yeniden yazmaya baslar? üstelik ilgiyi üzerine cekmek icin serin hikayeler uydurur? üstelik nasil olur da nickinin altinda hicbir entry olmaz yillarca. tabii ki farkli sebepleri olabilir. ben bilmem.

ayrica kadin taklidi yapan bir erkek olmasindan dolayi kendisinin sözlükte av pesinde oldugunu kolayca anlayabiliriz.
  • kendisi troll ise gereksiz bir yazar, troll değil ise gereksiz bir insan.

burayı forum gibi kullanması da cabası,sözlüğün kalitesini düşürenlerden.

tez zamanda uçurulmasını ümit ediyorum.
  • taze troll.

millet de yemiş 250 tane entry girmiş açtığı başlığa.
  • en hafif tabirle şerefsiz bir kadındır.

(bkz: #112741085)
  • birinin nişanlısını ayartıp evlenen, evlendiği kişinin eşki nişanlısının müdürü olup, zor ekonomik şartların olduğu bir devirde kızı işten çıkarmaya çalışan sözde profesyonel yönetici imiş kendisi!

inşallah kocası başka bir fuarda başka biri ile tanışıp, onunla da flört ettikten sonra ablamızdan boşanmaya karar vermez.
  • bayağı başarısız troll. eskiden emek verirlerdi. şimdi aklına gelen hikaye yazıyor. twitter mı kardeşim burası? dandik muhafazakar eğlendiren hikayelerinizi orada yazın.

hey gidi gök yeleli bozkurt'un google maps üzerinden devrilmesi, hey gidi bu tıfıllar. sözlük her yönden bitmiş.
  • ayda 2 kere hafta sonları yurt dışına çıkıyormuş. hatta özel jetiyle yapıyormuş bu gezilerini. ayda 2 kere az ama ben ayda 20 kere gidiyorum yurt dışına mesela?
  • (bkz: kaltak)
  • büyük ihtimalle ucuz, edepsiz temalı türk dizilerine senaryo yazabildiğini kanıtlıyabilmek için, ucuz denemelerini entry sayılarına ve yazarların tepkilerine göre en efektif şekilde ölçerek, bir sonraki fox ya da atv dizisinin senaryo ekibinde olacaktır.
    okumadık durumumuz yoktu kardeş. ilk satırları da okumaz olaydım.
  • aktroll
hesabın var mı? giriş yap