• sonraki durakta durup yolcu gelmesini bekleyen versiyonundan daha makbuldur.
  • ekmek parası derdinde olan şofördür.

gideceği yere çok hızlı ulaşmak zorunda olanlar için taksi seçeneği mevcuttur.

gideceği yere ekonomik olarak ulaşmak ihtiyacını hisseden kişiler evden son dakikada çıkmayarak güzel bir yolculuk yapabilirler.

ayrıca unutulmamalıdır ki yaralanma ve can kaybına neden olabilen kazaları yavaş giden araçlar yapmamaktadır.

edit: bunu ısrarla kötülemeniz, düşüncemi ya da yazdığım şeyin doğruluğunu değiştirmeyecektir. olsa olsa bir aile kurup kendi ekmek paranız için çalışmaya başladığınızda sizin fikriniz değişir. müsterih olun, o zaman bile dolmuş şoförleri yol boş da olsa yavaş gidecektir.
  • muğla'da da bu şoförlere rastlamak mümkündür.
  • bir umut bir kaç yolcu daha aranmaktadır.
  • ilk ve son durak arasında zaman ayarlaması yapan şöfördür. az ileride yol tıkandığında stres yapıp tekrar eski agresif haline dönecektir. yolcu umrunda değildir. yolcu koyundur.
  • yolda gördüğü her ağaca selam veriyordur. doğa sevgisi güzel şey.
  • bi zaman zaytunga konu olan habercik şöyleydi rölante bi yolculuğun ardından dolmuş son durağa bilmem kaç gün sonra ulaşmış.ayrıca bunlar boş yolda 20 ile giderken normal yolda kar küreme araçları gibidirler trafiği yarıp geçer
  • insanı fitil eder. ulan arkadaş, bir yere yetişmen lazım, binersin. hırhırhırhır yavaş yavaş devam eder. artık dakikasını mı dolduruyor ne yapıyorsa bir süre gidiyor, birden hızlanıyor dakikasına yetişirse sonra tekrar aynı olay. kimi zaman son hız basıyorlar, ''abi biraz acele edelim'' diye. bunlar acele yaparken, insan düşme tehlikesi atlatıyor bazen düşen dahi oluyor ani kalkış veya ani frenlerde. yav arkadaş sizin bir ayarınız yok mu? bütün zamanı dengeli kullansanız da, siz de biz de rahat etsek olmuyor mu. şimdi ''sende yetişeceksen bir öncekine bin'' diyen olacaktır. ben belki kendimi ona göre ayarlıyorum. adam işini normal yapsa olmuyor mu? misal ben onun işini yaparken mesaimi doldurup son dakikada yapsam nasıl olur? nolur ben söyliyeyim, haberlere güvenlik kamerası olayı saniye saniye görüntüledi şeklinde konu olurduk. o yüzden rica ediyorum dakikanız mı, neye göre gidiyorsanız dengede gidin. çok küfür ediyorum bilesiniz.
  • kapiyi acamamacasina doldurup da iceriyi et yigini yapamadigindandir. got.
  • bazı hatlarda, bir sonraki minibüsü aynadan gördüğünde yaptığının hatalı olduğuna karar verip bir anda kararını değiştiren haylaz.
hesabın var mı? giriş yap