• gideceğin yere kadar bırakayım sesidir. bunlardan birtanesini gözümün önünde linç etmişlerdi. hatta sen neden vurmuyorsun? dediler. ben bile zor kurtardım canımı.banada vuracaklardı. beni fena etkiledi. 2 ay korna çalmadan araç kullanmıştım.
  • kuzenimin tanımı: yavşaklık belirtisidir.
  • ülke genelinde yaşanan sorun. bağzı erkekler ( tamam çok büyük bağzı kısmı ) yapıyor bunu. antalya da bile olur. aile ve ailenin verebildikleri önemli tabi zira her çocuk anne ve babasının benzeridir. de şiddetli korna kısmını ben anlamadı..
  • gelmiş yine "istanbul'da da oluyor"cular. bre haysiyet yoksunu; normal mi karşılayalım o zaman ?
    tanım: konya gibi; kendini bi sik sanan, elalemin yaşam şekline karışan, sanki üzerine vazifeymiş gibi hesap soran, inanç bekçiliği yapan bütün pisliklerin toplandığı illerde yaşanabilen olay.
  • günde en az 10 kere başıma gelen olay. üstelik sadece korna çalmıyorlar. garip garip sesler çıkaran mı dersin laf atanlar mı dersin.yolda(kaldırımda) yalnız yürümek o kadar zor ki.

bilen bilir kağıthane cendere yolundan eskiden sadece tırlar geçerdi. o zamanlar normal karşılardık kendi kendimize söylenir geçerdik biz de.

artık o cadde üzerinde çok fazla yerleşim yeri var ve sonu tt arena, vadi istanbul a çıkıyor. haliyle yolu kullanan insan profili tamamıyla değişti. hiç görmediğim marka spor arabaları görüyorum. bunun yanı sıra her tür arabanın geçtiği sıradan bir yol profili var artık.

şimdi o yolu yürürken tırlar asla korna çalmıyor. tipine baksanız adam diyeceğiniz hayvanlar öyle rahatsızlık veriyorlar ki. üstelik sadece yürüyorsunuz ya. evinize yürüyorsunuz yani. evime gidiyorum ben. yapmayın nolur. yola bakın sadece. önünüze bakın lütfen.

çünkü siz korna çaldığınızda, geçerken yavaşladığınızda, laf attığınızda durup zarar vereceksiniz diye ödümüz kopuyor.
  • orospu cocugu davranisi! net.
  • yurdum abazanlarının andaval hareketlerinden biri daha.
  • 'yolda yurume abla kaldirima cik' saka bi yana agir orospu cocuklugudur
  • bir konya gerçekliği değil, türkiye gibi kadınlar için 5. dünya ülkeleri gerçekliği. istanbul'un en nezih semtlerinde bile mutlaka iki tip berberi şebeğine rastlarsınız: kadının yanından geçerken sessizce sözlü tacizde bulunanlar ya da şarkı söyleyenler (ne diyosun sen lan diye bağırırsanız yağmurda kalmış bitli uyuz it gibi "ni didim ki" diyerek tırıs tırıs kaçarlar), karşıdan karşıya geçmek için bekleyen ya da yalnız yürüyen kadın görünce yavaşlayıp korna çalanlar. para ödediği seksten başka bir seçeneği olması mümkün olmadığından yolda gördüğü her nesneyi eskort zanneden evrimin kayıp halkalarıyla, 2 kuşak öncesi köyde eşek sikerken marshall yardımları sayesinde kendisine beyaz yakalı olma yolu açılmış tiplerde görülür en çok.
    elimde bir güç olsa hepsini duvar diplerinde kurşunlatarak ülkemin nizamına katkıda bulunurum. bir kadına bunu yapan kimse umarım az ötede arabası 2-3 takla atar da içinden kıyma olmuş bedenini parça parça çıkarırlar. evli barklı olanlara da acımıyorum, çocukları bir sapıkla büyümekten kurtulur.
    bazen alman kadınları düşünüyorum, değil günde 10 kez yaşamak hayatları boyunca haberdar olmayacakları şeyler var. ne kadar şanslı olduklarının farkındalar mı acaba.
hesabın var mı? giriş yap