şükela:  tümü | bugün
 • arka planda çalabilen yutup.
  ama verdiğiniz izinlere dikkat edin yapımcısı bağımsız, spotify üyeliğiniz varsa da benim gibi siyah teması için estetik amaçlı kullanabilirsiniz.
  bonus: ad block içeriyor.
 • bu uygulamada youtube hesabınıza oturum açabilmeniz için micro g de kurmanız gerekmektedir
 • android youtube uygulamasının modlanmış hali.
  reklamsız, videoları arka planda ve yüzen pencerede oynatabiliyor ama indirme özelliği çalışmıyor.

  vanced.app
  telefonunuzda root erişimi olsa bile rootsuz kurulumu yapmanızı öneririm.
 • dahili reklam engelleyicisi olan ve arka planda video oynatabilen youtube uygulaması. bunun dışında resmi youtube uygulamasının aynısı. ancak bu uygulamaya google hesabı bağlayabilmek için microg uygulamasının cihazınızda yüklü olması gerekir. root gerektirmez. play store da bulunmaz.

  https://www.xda-developers.com/youtube-vanced-apk/
 • tek kelimeyle youtube reklam killaaa! en sevgili programlardan.

  reklam hikaye, arka planda oynatma, indirip sonradan izleme gibi pro yeterliklere de sahip oluyorsunuz.

  root'lu telefonlarınızdaki sürümünde google play'de devamlı güncelleme gelince bozulmasını önlemek isterseniz, titanium backup programında youtube bulun "özel özellikler" sekmesine geçip, "google'a ilintile" seçip tekrardan "marketten ayır" seçerseniz sanırm artık güncelleme listesinde çıkmıyormuş.

  edit: titanium backup çözümü yemedi bilginiz olsun. bi kod yazip rootlu cihazlarda engelleyen bi yöntem vardi, bilâhare bulup yazarim size. şu an güncelleme kaldırma dışında çözüm yok.
 • rootlu cihazınız var ise rootsuz apkyi kullanın, uğraşmayın magiskle felan.

  adamların mottosu, youtube advanced without ads! youtube vanced.
 • açıkcası bu uygulama için, çiftlikbank gibi bütün hesapları toplayıp kaçacak gibi hissediyorum. ya da kullanıcıyı kullanıyor bilgi vs topluyor. her tarafta bu uygulamadan bahsedilmesi, (bkz: işe yarar android uygulamaları) gibi başlıklarda sürekli yazılması falan çok şüpheli.
 • açık kaynaklı bir benzeri için (bkz: newpipe)
 • google beynimizdeki nöron sayısını, microsoft bedenimizdeki hücre sayısını, ne bileyim facebook daha doğmamış çocuğumuzun adını ve geleceğini dahi bilirken "aman dikkat! xda'de dayının biri yazmış, göte gelebilirsiniz ha" denmesini, hele ki kimlik ve adres bilgileri internete düşmüş bir memleketin vatandaşı olarak, işin doğrusu pek umursamıyorum. zaten ciddi ciddi kulağımızın arkası bile s.kilmiş durumdayken bir kişi daha erişsin benim bilgilerime. zerrece umrumda değil.

  şey hesabı. "beni adamdan sayıp alacak örgüte zaten ben girmem. o örgüt ibrahim'e kaldıysa zaten örgüt bile sayılmaz". benim telefonumda kayıtlı 6 numarayla, annemle-kardeşimle "naptınız nettiniz" yazışmalarıma, çeviri-analiz işleri için aldığım-yolladığım mail'lere kaldıysa birisi, alsın tepe tepe kullansın. sonunda dürüp götüne soksa, yaptığı analizden daha fazla işine yarar.

  hasılı, android kullanıyorsanız indirin, kurun, kullanın. arkada/ekran kapalıyken çalması ve default adblocker'ı ile rutlamadığım (zira rutlasam üstüne çakacak "official" bir sürüm yapmaya değmeyecek) telefonuma indirdim, kurdum, yemek filan yaparken rahat rahat takılıyorum bununla. yok 5 dakikada bir reklam, yok ekran kapanınca youtube'un kapanması filan. sinir ediyordu, kurtuldum işte. tertemiz.
 • okb18 in tavsiyesiyesiyle indirdiğim ve nirvanaya ulaştığım uygulama.mesajlaşırken dinleginiz müzik kesilmiyor.2 reklam gosteren youtube'a mokoko dlyorum.