şükela:  tümü | bugün
 • arka planda çalabilen yutup.
  ama verdiğiniz izinlere dikkat edin yapımcısı bağımsız, spotify üyeliğiniz varsa da benim gibi siyah teması için estetik amaçlı kullanabilirsiniz.
  bonus: ad block içeriyor.
  edit: gün itibariyle kapanan uygulama.
 • bu uygulamada youtube hesabınıza oturum açabilmeniz için micro g de kurmanız gerekmektedir
 • dahili reklam engelleyicisi olan ve arka planda video oynatabilen youtube uygulaması. bunun dışında resmi youtube uygulamasının aynısı. ancak bu uygulamaya google hesabı bağlayabilmek için microg uygulamasının cihazınızda yüklü olması gerekir. root gerektirmez. play store'da bulunmaz.

  https://www.xda-developers.com/youtube-vanced-apk/

  2022 editi: 13 mart'ta vanced'in resmi hesabında desteğin sonlandırıldığı duyuruldu.
 • telefonuma apk yollu kendi sitesinden kurduğum ve en faydalı olduğuna inandığım application olur kendisi.

  kurulumda micro g yüklemiş olsanız da birkaç defa tekrar etmeniz gerekebilir.

  kendi telefonuna kurulumu yapamayan bilgisayar mühendisi kardeşimin telefonuna kuran ablası olarak arkadaş çevresinde havasını atmışlığım da vardır.

  (bkz: erkeklerin her konuda kadınlardan üstün olması)
  (bkz: inanmayın böyle şeylere)
 • tek kelimeyle youtube reklam killaaa! en sevgili programlardan.

  reklam hikaye, arka planda oynatma, indirip sonradan izleme gibi pro yeterliklere de sahip oluyorsunuz.

  root'lu telefonlarınızdaki sürümünde google play'de devamlı güncelleme gelince bozulmasını önlemek isterseniz, titanium backup programında youtube bulun "özel özellikler" sekmesine geçip, "google'a ilintile" seçip tekrardan "marketten ayır" seçerseniz sanırm artık güncelleme listesinde çıkmıyormuş.

  edit: titanium backup çözümü yemedi bilginiz olsun. bi kod yazip rootlu cihazlarda engelleyen bi yöntem vardi, bilâhare bulup yazarim size. şu an güncelleme kaldırma dışında çözüm yok.
 • açıkcası bu uygulama için, çiftlikbank gibi bütün hesapları toplayıp kaçacak gibi hissediyorum. ya da kullanıcıyı kullanıyor bilgi vs topluyor. her tarafta bu uygulamadan bahsedilmesi, (bkz: işe yarar android uygulamaları) gibi başlıklarda sürekli yazılması falan çok şüpheli.
 • açık kaynaklı bir benzeri için (bkz: newpipe)
 • okb18 in tavsiyesiyesiyle indirdiğim ve nirvanaya ulaştığım uygulama.mesajlaşırken dinleginiz müzik kesilmiyor.2 reklam gosteren youtube'a mokoko dlyorum.
 • çevremden sürekli "o nasıl youtube ya." diye duyduğum uygulama. siyah temalısı çok iyidir, göz yormaz ve az şarj harcar beyaza göre. kurması da basittir. bir üst seviyesi için (bkz: yt music mod apk)

  edit: artık kurması çok daha kolay. buradan manager'ı indirip önce microg daha sonra youtube vanced'i kuruyorsunuz ve bu kadar.
 • bok gibi program.

  diyelim ki google aramalarda çıkan videolara ya da whatsapp'tan gelen videolara tıkladınız bu gerzek program açılıyor ama video açılmıyor. önce açılmayan videoyu aşağı alıp kapatacaksınız, sonra bu salak programı kapatacaksınız, sonra videoya tekrar tıklayacaksınız ve bu embesil izlemek istediğiniz videoyu sonunda size açacak.

  reklam izlerim daha iyi.

  2022'den bildiriyorum, harika bir programdır.
hesabın var mı? giriş yap