şükela:  tümü | bugün
  • türk olup olmadığını bilemem lakin bunun bir derdi var dediğim kız.
  • nefret suçunun bile zekice ve bilgiyle işleneni makbul.
    iranlı kıza "arap zihniyeti" falan diye çemkiriyo. bi de çaça, rumba falan çağdaşmış da göbek dansı gericiymiş. teallaam! kültürel emperyalizm nelere kadir.
  • pazar gününü oryantal izleyip 31 çekerek geçirmeye niyetlenmiş nutellacıların dikkatini çekmiştir. yoksa şu video ile karşılaşmak imkansız. bu da muhtemelen 31 sonrası pişmanlığının bir parçası: nefret suçu işleniyo alooo.
    sakin ol b'olum.
  • 1.ss de yazdıklarına %100 katılıyorum. 2. ve 3. de biraz gaza gelmiş anlaşılan (internet ortamı olması sebebiyle sanırım). fakat o kanadada yaşadığını söyleyen lavuk çok ayarıma gitti, lan kanadada 1 tane iranlı gelse peçesiyle dans etse polis çağırcak adam gelmiş hem de türkiyede yaşayan birisine yok bu lafları etsen mahkemelik olursun falan, e kardeşim gel o zaman sen türkiyede yaşasana 4 milyon suriyelide var hem ? medeniyetten buraya sallamak kolay tabi amk lavuğu.

ayrıca 4-5 farklı ülkeden arap tanıdım, onlar bu kadar dini kafaya takmıyor, onlar bu kadar hayatlarının merkezi yapmıyor. dolayısıyla biz türkler ne kadar benliğimizi kaybedip araplaşırsak (bkz: akp) sonuç o kadar kötü olacak bizim adımıza. ha ülke devam eder belki eğer bir savaş çıkmazsa ama eminim ki asla 'eski türkiye' gibi olmayacak.

ama şunu herkesin anlaması lazım bu kızın yazdıklarına direk, okumadan, cumburlop ''ırkçılık'' vs demeden önce, kız diyor ki kendi ülkende (iran) şeriatı getirtmişsin, kendi ülkende arapça bu müziği açıp dans edemiyorsun (çünkü özgürlük yok!) ne sikime gelmişsin benim ülkemde arapça müzik açarak dans ediyorsun ? kendi ülkende yapamadığın şeyi gelmişsin burda yapıyorsun gibi bir mantığı var, yani örneğin suriyeli bir çiftin kendi ülkesinde sevişemeyip gelip burda çocuk yapmasını eleştirmek gibi, kız kendi cevap vermiş ki '' it's just music '' e kardeşim madem it's just music, niye kendi ülkende yapamıyorsun ?? yapamıyorsun işte çünkü ülkeni şeriatçı orospu çocukları yönetiyor, sonra benim ülkemde gelip özgürlüklerden faydalanıp takılıyorsun,güzel geliyor tabi, bizim türk kızı da kendince bunu eleştirmiş. ayrıca o kadar batı dansı var diye de kendince ekliyor, türkiyeyi bir batı ülkemsi olarak görüp batı kültürü efektif olduğu için.

not : pers/acemlerle bir problemim yok, sadece kuzeyinde yaşayan 35 miyon azerinin en kısa sürede azerbaycana katılması gerektiğini düşünüyorum.

not 2: hamaney ve tüm şeriatçıların amk. iki yüzlü piçler, bak bunlar şeriat islam vs. diye takılırlar, ama baksan tüm bakanlar kurulu amerikan üniversitelerinden mezun ahahahahahahaha. amk ikiyüzlüleri.
  • ne kadar iranlı varsa amına koyarak katıldığım kızdır. iran kevaşeleri buraya fahişelik yapmaya, erkekleri de ona buna sarkmaya geliyor. türklerde savunuyor.

sanırım namusları ucuz ki müsaade ediyorlar.
  • cehalet diz boyu bu sözlükte.
    hala iran'lıları arap sanan insanlar var.
    (bkz: cahil cesareti)