• diplomasıyla sevişmeyeceği için normaldir ama yine de aldatılana koyar tabi
  • karşı taraf ilkokul mezunu olunca bir ananın evladı olmuyor mu?

aldatma net orospu çocukluğudur.
  • doktora yapanla aldatsa sorun yoktu.
  • muhtemelen kadının da erkeğin de yaşadığı olaydır, belki de çoğumuzun hala bu durumda olduğundan haberi dahi yoktur. zaten aldatılmanın da diplomayla ilgisi yok baya babalar gibi vicdansızlıktır bu.
  • bu hiyerarşi meselesini aşk meşk mevzularına da koyduysak artık uzaya çıkabiliriz demektir.
  • başlığı açan arkadaşı profesörle aldatsalar gurur duyacak. ayrıca bu tipler kendisinden makam, mevki ve statü olarak üstün olan herkese karşı domalmakta beis görmez.
  • her sey seks.
  • eski sevgili karmayı bir nevi ucundan yaşamış ancak bakış açısı yanlış. lise mezunu değil de eğitim seviyesi bazında bakıldığında kendisiyle eşdeğer (!) biriyle aldatsa gam yemeyecektik öyle mi? bu beni üzer. aldatmak yahu lamı cimi yok.
  • başlığı açan suserin hayata bakış açısını görünce iyi ki seni terketmiş sevgilin dedim.
    o kız aldatılır, intikam alır sevgilisini aldatır falan filan. ama sen mezuniyet kastı oluşturan zihniyetinle ossbire devam edersin ancak.
  • iki saattir konusuyorsunuz, bir kisi bile 'doktora yapilmaz verilir' ayarinda bir laf etmemis.
hesabın var mı? giriş yap