• bu kişiler; yunanı balık yemler gibi denize attık diye algılıyor.
    "şehitlerimizin kanlarıyla sulandı bu topraklar" cümlesinden ne anlarlar acaba?
  • (bkz: kanserin yönettiği feto tipi propaganda unsurları) yine damlamış emir aldıkları dış mihrakları, yedi düveli savunmaya gelmişler.

rezilin iddiasıdır.
  • büyük ihtimalle soyunda yunan kanı olan yazar beyanı. nenesini kurtarmaya yetişilememiş sanırım ona içerliyor.
  • denize dokmek demek burda 5. manasiyla kullaniliyor. bakin dokmek, topluca bir birligin bir yere istemsizce hareket etmesi demek.

ayni kuran mealini olmadik yerlere ceken hocalar gibi yazdim degil mi? evet fark ettiniz. dokmedik arkadaslar. yunan yenildi ve gemiye binip ulkesine geri gitti. zatene izmir korfezinde siksitirsak da denize dokup adamlari oldurmezdik. teslim alip gemiye koyup geri yollardik. savasin da bir kanunu var. kendileri gitmesi daha iyi olmus. bir de bize masraf cikartmamislar.

gercekten 2022 yilinda ilk donem cumhuriyet propagandasi ile devletin temelini yok etmek veya rejim degistirmek isteyen neo osmanlicilarla onlara karsilik veren kemalistlerin kavgalarini izliyoruz.

memleketten umudum kalmamistir.
  • popcorn sen misin ?
  • başlığı görünce fesli manyak hortladı sandım bir an.
    meğer eniklerinden biriymiş.
  • tüh yaa, ben de hep tekmeyle, dürterek kordondan denize döktüler diye anlıyordum. bütün hayallerim yıkıldı şu anda.
  • şuna kısaca yunanız deyin de siz de kurtulun biz de kurtulalım. ya da rumuz neyse artık.
  • başlık sahibi başta olmak üzere sözüne itibar edilmeyecek, kendisine güvenilmeyecek, sırtını dönmemen gereken insanları gördüğümüz başlıktır. vatanının tarihini inkar eden, kazanımlarla dalga geçen kişi herkesi ve herşeyi satar.
hesabın var mı? giriş yap