• nasıl oldun ameliyattan sonraki gelişme ağrı sızı?
  • mezhep milliyetçiliği yapan, muhalefetin kaybedeceği algısı yaymaya çalışan bir suser. ne tür bir nefrettir bu arkadaş?
  • secimlerden sonra kontrol etmek istedigim yazar. su an cozemedim. belli our bir iki ay sonra.
  • (bkz: engelle)
  • duymak istenilmeyenleri söylediği için sinsi dede severler tarafından aktroll ilan edilmiş yazar.

bu kadar kolay mı ya? bir taraf “sen fetö'cüsün”, diğer taraf “sen akp'lisin”. bir taraf pkk'yı yanına almış, öteki hizbullah'ı. aynı bokun laciverdi olduğunuzu isminize cisminize bakmadan suratınıza suratınıza vuracağız, sorun yok. muhalif taklidi yapıyormuş bir de. aptal bir koyun taklidi yapmaktan iyidir bence. ama pardon sizinkisi taklit falan değil, benim saflığım, siz gerçekten aptal ve koyunsunuz.

akp gitsin derken akp'nin gelmesini hiç beklemiyorduk sözlük. gerçekten büyük hayal kırıklığı. inanılmaz.
  • hepsi aynı model lan bunların ahahaha. şu anda piyasada ak trollerin kullandığı bütün sikko argümanları yan yana dizip -sözde- muhalefete kızgın muhalif(!) imajı çizmeye çalışıyorlar.

fanatik akpartili diliyle konuşup sonuna "muhalifim" diye ekleyince gizlendin mi sandın sen bakim? hanimiç de hanimiç hahahah.

devekuşu gibi kafayı gömünce gizlendim zanneden aktroll*
  • muharrem gorunumlu tayyiban. engelle.
  • oktroll kardeşlerinin hışmına uğrayan oktroll. sanırım bu karşının oktroll'ü.
  • engelle
  • aktrol.
    bas kıçına engeli
hesabın var mı? giriş yap