• bu saatten sonra artık sivaslı badimdir.

kim bilir kaç defa ve nerelerde karşılaşmışızdır birbirimizle şu küçük şehirde?
  • bazı insanlar vardır.görmemişsindir,duymamışsındır fakat sözlük yoluyla ettiğin 5 dakika sohbetin sonunda ''abi'' ünvanını yapıştırırsın.akıl alacağını bilirsin,bir derdinde hemen içini dökebilirsin.

canlandı mı gözünüzde?hah o babayiğit kendisi olur.

selam ederim.
  • sivaslı ince memed.
  • elleri cebinde yürüyor, paltosunun yakasını kaldırıyor, üşüyünce bir şiir mırıldanıyor ve şimdilik sadece gidiyor.
  • her gece yatağına yatıp yazarın entry'lerini okuyup kendisiyle oynadıktan sonra uyuyan yazar.

bu mesajı herkese atıp kendisiyle oynamaya devam ediyor.
  • daha önce bir başka yazar daha bu gece yaptığının aynısını yapmıştı, şimdi adını hatırlamıyorum. üzgünüz birader, ilgi çekmek için daha orjinal yöntemler bulman gerekiyor.
  • normalde sözlükte hala kadin diye karistiranlardan sonra "hay allah, aksam aksam yine cattik" derken, meger herkese ayni mesaji gondermis.
  • ağır işsizliğin tanımı yazar arkadaş. o malum mesajdan bana da göndermiş. ya ağır işsiz ya da zararsız delilerden.

tüm türkiye olarak geldiğimiz şu noktada en azından tacizci sapık olmadığı için şükrediyoruz.
  • tanımam etmem, lale gelmiş bana aşk dolu mesaj yazmış bende hatun sanıp noluyo dediydim. meğer bu çomarmış.
    hipne midir nedir? mikrofonu bursa ve yöresine çevirsin.
  • dm'den yürüyen suser.
hesabın var mı? giriş yap