795 entry daha
  • kendisi irtifa odasi, lab falan kuracagina ilk once dany, jones falan gibi sacma sapan adamlari kulube doldurmasa keske. ama tabi fm 14, dortmund modeli, kafka, altyapi, gencler auuv. koskoca kulup ergenlerin elinde oyuncak oldu, ona uzuluyorum.
  • futbol bilgisi kıt ergenler tarafından eleştirilen adam, ulan önce ergenin anlamını bil de konuş. babanız yaşındaki adamlara buradan ergen diye sallayın anca klavye delikanlıları sizi
  • coluk cocukla sampiyonlar ligine direkt gitme sansini son 4 haftaya tasimis bir adamdir.

siktirin gidin simdi.
  • kendisinin kurdugu takim galatasaray'in ustunde degil, galatasaray kendisinin kurdugu takimin altindadir. eger kendisi ve sosyalist kemanci ekurisi olmasaydi da muhtemelen besiktas, galatasaray'in ustunde olacakti.

takima kattigi degerlere ise sadece guluyorum. motta'ya, omer'e falan deger demisler cunku. zaten bunu yazarken yaniltmadi beni motta, gordu kirmizisini cikti gitti.
  • angut angut trollenen futbol direktörü. ses etmeyin beyler biraz traş yapar giderler.
  • uğur boral'ı kaleci sanan denyoların başlığına üşüştüğü adam.

(bkz: iyi kötü o tartışılır)

edit: elinde telles varken sol bekte sabri'ye şans verecek kadar denyo olmayan adam.
  • "maddiyattan bağımsız transfer" kavramının türkçeye kazandırılmasına vesile olmuştur. "paradan bağımsız alışveriş" gibi birşey olsa gerek.

- kaç para bu oyuncu?
    - ne veriyorsan olur be abi.

adamın eline fener veya galatasaray gibi 30 milyon euro verseler, hala gidip bu oyuncuları alacağını düşünenler var herhalde. bir de şunu anlamıyorum, bir dany'dir, jones'dur gidiyor arkadaş. adamın muhakkak hatası olmuştur da, sen pedro'yu, gökhan töre'yi, atiba'yı, tolga'yı görme, dany de dany diye tuttur.

dany'nin, jones'un, motta'nın sözleşmeler bitti beyler. seneye ister al, ister sat. ortada 1 lira bonservis maliyeti yok.

ama gökhan'ın bonservis alındı mı, 4 tane en az 3 yıl daha direk ilk 11'de oynatacağın oyuncu kazandırmış olacak sana önder özen. toplam bonservisleri de 10 milyon euro civarına hem de.

ne istiyordunuz anlamıyorum ki; stadının olmadığı, avrupa'ya gidemeyeceği, parasızlıktan kırıldığı sezonda adamın transfere 40 milyon euro gömmesini mi? kusura bakmayın da, allah'a şükür adam bu işi sizden iyi biliyor.
1385 entry daha
hesabın var mı? giriş yap