• malum havuz ya da benim zihnimde lağım medyasının g.t olduğu satıştır. onurlu bir gazete bunu haber yapar ve özür yayınlar. ama maalesef bu tür insanlarda ne onur vardır ne haysiyet. ancak haysiyet cellatlığı yaparlar.
  • bu insanlar öyle kötü, öyle namussuz ki adım gibi eminin bir tane yandaşa formaliteden 1 milyona o evi satıp “bakın biz ne demiştik” diye haber yaparlar. yapar bunlar. herşeyi beklerim bunlardan!
  • bir milyon dolar denen daireyi,yüz bin dolara iddia sahiplerine satmış zeynep kızımız. onurlu insanlar da var şu dünya da. güneş gazetesi bu alışverişten 900 bin dolar haksız kazanç mı sağladı şimdi ?

http://www.hurriyet.com.tr/…i-flas-gelisme-40756983
  • satın alanlar hariç haberi her yerde. güneş gazetesi bu iddiayı attı sonra daireyi aldı ve bugün haber bile yapmıyor.
  • malum kesimin trilyonları ile ilgili tek bir haber dahi yapmamış ve yapmayacak, ruhunu, şerefini, haysiyetini, onurunu üç kuruşa satmış insancıkların yazdığı gazetedir.
  • e haniii "aha aldık 1 milyon dolarlık daireyi 100 bin dolara" diye artistiklerini göremedik..

demek ki neymiş , bi laf edip de altta kalmamak için mecburen aldılar ama rezillikleri ortaya çıkmasın diye de ilan edemiyorlar..

bakalım o daireyi kaça satacaklar şimdi? :)
    merakla bekliyoruz..
  • aynı daireyi bir yandaşa danışıklı dövüşle 1 milyon dolara yakın bir bedelle satıp "işte gördünüz daire bi millon ediyor." hatta elde ettiğimiz karı da 15 temmuz şehitlerine bağışlıyoruz diyip şovun dibine vururlar.
  • satın alma değil gasptır zannımca. evet gönüllü satmış olabilir. ama neticede haber yapılarak bir baskı oluşturuldu. iktidar kanadı deve yüküyle götürüyor her şeyi ama onlar hakkında haber yapan yok. ben kılıçdaroğlu'nun yerine olsam ev 1 milyon dolat ama gelin size 500 bine vereceğim derdim. kılıçdaroğlu'nun anlamadığı şey şu; bu memleket nasıl kazanıldığı ile ilgilenmiyor, parası olanı seviyor ve takdir ediyor.
  • öyle çok aramaya falan gerek yok, evin değeri 2 basit emlak araması ile zaten çıkıyordu.

önemli olan gazetede, tv'de çıkan manşet ve haberler... bunlar yapıldı mı? yapıldı. bunların getirisi onlar için 100 bin dolardan daha fazladır. o vakit haberi okuyup sövüp sayanlar bunu duymayacak bile, duysalar inanmayacak, inansalar gene de ikna olmayacaklar, çünkü kendini kandırmak, mevcut durumu muhafaza etmek istiyorlar.

bundan maddi çıkarları var mı... yok?

tamamen psikolojik ezikliğin rövanşı, kendinden üstün gördüklerinin, kötü olduğunu düşündüğü kişilerin zorda kalmasının verdiği küçük geçici mutluluk o kadar.

olay ilk çıktığında, gazetinin gyy'ne "o evi sana bırakmam, kelepir, hohohohoh" diyen yalaka tipler şimdi "evi aldığınaza göre rayiçinden satıp, kar edersiniz artık" diyor.

bununla baş edilmez, biraz bekle kendi düşer zaten.
  • malum rezidans'da ev fiyatları 1+1 300 bin tl ortalamayla satılıyor. hal böyle olunca zeynep kızımız iyi para kazanmış.
hesabın var mı? giriş yap