• ankara besevler'de su olayin yasanmasina sebep olan kisileri tasiyan aracin plakasidir. 1.40'tan sonrasina dikkat.

https://www.youtube.com/watch?v=rdgif-1nzye
  • bu video kaydıyla savcılığa başvurulmalıdır.!
  • kendilerini istanbul trafiğinde de görmek isteriz. esenyurt güzel bir başlangıç olabilir.
  • normal bir ülke olsak bu mafya bozuntularının gözaltına alınması, araca da el konması gerekir ama burası türkiye olduğu için her şey normal. hayatımıza devam edebiliriz.

kimse çıkıp ben olsam öyle böyle yapardım demesin.

daha 2 gün önce şerefsizin teki önüme makas attı adama çarpmamak için bariyerlere çıkıyordum ve son anda kurtardım. yağmurlu havada kayan aracımı toparlayayım derken sağ el baş parmağım çatladı. bana bu olayı yaşatan adamı yolda yakaladım arabada 4 tane maganda. tamam kardeş kusura bakma dediler yola devam ettiler. benim yaptığım tamamen sinirle yapılmış olan bir hareket ve çok yanlış. çünkü o arabanın içindekiler bu mafyalar olabilirlerdi o zaman tek sağlam yerim baş parmağım olurdu.
  • olay dar takım elbise giyip yüksek arabalara binince kendini bir bok zanneden, tiplerini 2 km uzaktan görsen ne olduğunu tahmin edebileceğin 2 adet çomarın 2017 türkiyesinde seyir halindeki aracın şöförüne saldırarak cinayete teşebbüs etmeleridir

şimdi bu plaka şikayet edilse bu arkadaşlar emniyete alınmadan önce(tabi alınırlarsa) eminim ki bir kaç tanıdığı arayacaklar, tanıdıklar araya girip zaten fazlasıyla mağdur olan adamı zorla şiddetle şikayetinden vazgeçilecekler olan yine gariban vatandaşa olacak. şikayetinden vazgeçmese bile kanunlarımız süper işlediği için bu arkadaşlara 200 300 tl para cezası kesilecek ve olay bitecek.
  • (bkz: bmw kullanan çomarlar) muhtemelen inşaat işinden parayı kaldıran, onu da belediye sayesinde başarabilen egoları arşa değen yaratıklar.
  • her zaman soylerim ankaralilar arac kullanmayi bilmiyor. yol vermeyi kufurmus gibi algiliyorlar. olaya gelince o aractan inenleri bir guzel sopalamak lazim ki bir daha aractan inmeye cesaret edemesinler. ısin birde diger boyutu var. orada o araca ve onun gibilere yol vereceksin senin gittigin yer zaten tikali gidip 5 m sonra duracaksin yaptigin isin bir anlami yok. adam gibi ver yolunu insanlar sola donsunler sonra git 5m otede tekrar dur. tabi bu dediklerim o magandalarin yaptigi hakli gostermez. bana oyleleri gelmiyor ki agzini yuzunu opeyim.
  • hangi orospu çocuğunu kime şikayet edecez bu amına koduğumun memleketinde yav?
  • böyle hayvanları gördükçe insanın bireysel silahlanmayı destekleyesi geliyor. sedat peker'in ulusa seslendiği ülkede bu barzoların yolda adam dövmesi son derece normal.

2 adet hayvanın sahip olduğu plaka.
  • nasıl bir kin, nasıl bir nefret aracında oturan bir insanı o şekilde darp ettirebiliyor acaba. vicdanları nasıl rahat ediyor ?

tanım: basit bir trafik mevuzuna bir insanı aracından inmesine fırsat dahi vermeden yumruklayan, sonra da ortalarda ''delikanlı'' olduğunu iddia ederek gezinen iki adet orospu çocuğu barındıran görüntü kaydı.
hesabın var mı? giriş yap