• taciz eder gibi passoligi yenilemem için arayan numara. engelledim açmıyorum. gelen maillerden bahsetmiyorum bile. yakında evin kapısında bekleyecekler diye korkuyorum ne olur passoligi yenile diye.
  • az önce arandım.
    (bkz: fikret orman) gitmeden stada adım atmayacağımı, aranmak istemediğimi söyledim.
    “bu şekilde not düşüyorum, teşekkürler” dedi,
    muhtemeldir ki asgari ücretle çalışan emekçi operatör kızcağız.

yalnız, notu ne şekilde yazdı anlamadım, ne şekilde yazacağını da sormadım;
    “müşterimiz (bkz: fikret orman) gitmeden stada adım atmayacağını bildirdi” mi yoksa “aranmak istemiyor” mu?
  • passolig çağrı merkezi numarasıdır.. sözlükte aradım ama bulamadım. passolig çağrı merkezi numarası ile ilgili başlık açılmamış olması şaşkınlık verici.

burada bir insana ulaşabilen var mı diye merak ettiren numaradır aynı zamanda. ingilizce menü dahil her şeyi denedim. delirmek üzereyim.

beşiktaş ("b" büyük) mersin maçına gidip 5 dakika sonra maç ertelendiği için seyredememiştim. bugün mesaj geldi. "biletinizi iptal ettirebilir ya da o gün maçı ücretsiz seyredebilirsiniz" diye.. çarşamba akşamı saat 19:00'daki maça işten çıkıp yetişmem olanaksız olduğundan iptal ettirmek istiyorum. ama bu ne mümkün... yol yordam bilen varsa lütfen yardım...
hesabın var mı? giriş yap