• (bkz: 1 ekim 2020 ac/dc'nin yayımladığı teaser) ilgili başlıkta acdc grubunu bilmediğim için dinleyenleri tarafından saldırıya uğramam. hiçbir hakaret, küfür kötü söz söylememe rağmen etmedikleri hakaret kalmadı. saldıya geçerkende arabesk dinleyenleri yerip, hakaret etmeyi kendilerinde hak gördüler.

tanım: acdc adındaki grubun fanlarının ikiyüzlülüğü.

edit1: adamlar hala benim yabancı müzik dinlemem üzerinden saldırıya geçiyorlar. bende diyorum ki o gürültüyü dinlemeyince neden arabesk dinliyor oluyoruz ve dinlediğimiz için mal,ergen,gerizekalı hakaretlerine maruz kalıyoruz. ama tabi akünün suyu boşalmış bir kere gürültüden duymuyorlar.
  • acdc bilmemek bence de rezilliğin daniskasıdır ama son zamanlarda sözlük ciddi anlamda çok saldırgan bir hal almaya başladı. herkes herkese sallamak için fırsat kolluyor gibi.

t: süregelen yozlaşma trendinin sonucunda sadece bu konuya özel olmayan saldırı eğilimi.
  • watch cobra kai !
  • ac/dc'yi bilmeyen adama bitane de ben vururdum valla.

edit: vururdum derken öyle kroşe falan değil, göte atılan kemal sunal tekmesi gibi.
  • (bkz: ağlama melis).
  • ac/dc’yi tanımamak bence de skandal ama berbat müzik yapan ac/dc’nin bu kadar ünlü olması da başka bir skandal!
  • ben hayatımda bu kadar aptalca başlık görmedim ya. bugüne kadar dünyada en çok satmış ikinci albümü* çıkartan ac dc gibi bir grubu bilmemek cahilliktir, ama cahillik ayıp değildir elbette. cahillikte ısrar, cahilliği "ac dc kim amk" diye sığır sığır şeyler yazarak makul göstermek ise gayet salaklıktır, görüldüğü yerde salaklık olmasının belirtilmesi de normaldir.

böyle aptal aptal şeyler yazıp ondan sonra ühühü benimle dalga geçenler faşisttir diye başlık açmak ise kelimenin tam anlamıyla geri zekalılıktır.
  • dostum sıkıntılı olan sensin tanımadığın adamlarsa başlığın altına gelip ''ac/dc kim amk'' yazarsan haklı olarak linç yersin.
  • ac/dc dinlerim severim de ama sırf bu grubu tanımadığından ötürü birisini eleştirmek için şu hayatta dinlediği müzik tarzı ile öne çıkmaya çalışmak dışında hiç bir beklentisi olmayacak kadar ezik bok parçası olmak gerek.
  • linc gelecek ama ac-dc kim? evdekilere sordum,bilmiyorlar. arkadaslarima sordum,bilen yok. cevremden,ac-dc’yi bilen kimse cikmadi. anladigim kadariyla bir muzik grubu bunlar.
hesabın var mı? giriş yap