• sürü bağışıklığının çok can yakacağını gösteren fotoğraflardır. sahiden covid-20 hayırlı olsun
  • ikinci dalganın dalga dalga dalga dalga geldiğinin resmi olan fotoğraflardır.
  • sıradan görüntülerdir. pandemi önlemleri başladığından beri hemen her hafta pazara gitmiş biri olarak yazıyorum ki gayet boş pazar görüntüleri. açmadan önce cami safı sıklığında bir kalabalık bekledim ama bu gayet normal bir görüntü.
  • burundan hava girdiğini bilmeyen insanların varlığını gösteren görüntülerdir.
  • iyi de siz nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum ama ortalık aylardır böyle zaten. bu virüs yıllarca hayatımızda olacak gidip kendimizi kuleye hapsedecek değiliz ya. her hafta aynı muhabbet yapılıyor ama nedense vaka sayısı azalıyor.
  • bu manzaralar karşısında 2. dalganın yaşanmaması için dua etmekten başka yapacak bir şey kalmadı sanırım.
  • devlet topu halka atmayı tercih etti.herkes kendinden sorumludur.pandemi sürecide böylece bitmiş oldu.
  • kendimizi korumaktan başka yapacağımız bir şey yok, giden gidecek pazara, kalabalık yerlere. sebze meyve almak için pazara gitmek zorunda değiliz, pazara gitmek istemeyenler için kapıya getirtme seçenekleri var. benim pazar ile kalabalıkla işim olmaz ama giden de kalabalığa maskesiz vs girmeye cesaret edebiliyorsa yapabileceğimiz bir şey yok. biz burdan ne kadar uyarsak da boşa gidecek. herkes kendini düşünecek bundan sonra, ben herkese virüslü muamelesi yapıyorum ona göre mesafemi koruyorum. kendini koruyamayan kendi bilir bu saatten sonra.
  • ölen ölür bu saatten sonra kendinize ailenize dikkat edin yeter.
  • arkadaşlar bizim oradaki pazar 2.5 aydır böyle :) biraz sakin olmanızı tavsiye ediyorum. insanların ruh hali de emin olun corona kadar önemli. biraz dışarı çıkıp hava alırsanız iyi gelebilir.
hesabın var mı? giriş yap