• ülke futbolunun neden avrupa'da battığının cevabı gibi bir 45 dakika oldu. bu malatyaspor niye maça çıkmış ? alın lan bir puan napacaksınız diyip maçı bitirmeleri lazım. bir takım maçın ilk dakikalarından itibaren zaman geçirmek için oynar mı ya ? malatya 50 tane falan taç attı hepsinde zam geçiriyor bir oyuncu topu alıyor zeki yavruya veriyor zeki zaman geçiriyor falan. rezillik yemin ederim. hakem sadece bir dakika uzatıyor. midem bulandı maçı izlerken.

şahane top oynanıyormuş gibi bide küme düşmeyi kaldırdılar bu çöp takımların hepsi de top oynuyoruz süper ligdeyiz falan sanıyorlar. şu lig için harcanan her kuruş haramdır.
  • abou çok başka adamsın ya, yemin ediyorum kabilene sövmeyi bile özlemişim. öyle 2’ye 1 mi kullanılır ayağının toynağını sikiyim.
  • malatyaspor'da ''daşağımıye'' diye bir oyuncu var. çok enteresan...
  • "abuşun eski kuvveti hızından falan hiç eser yok da bu nedir ya bunu da kaçırmazsın" diyecektim tam, eskiden de böyle kaçırırdı.

ama yuh o da kaçmaz ulan
  • 40 yıllık beşiktaşlıyım.
    ingiltere premier lig müptelası oldum, son 2/3 senede.
    bugün mesala, aston villa maçı vardı. o bitti, everton maçı başladı, o bitti united maçı başladı.
    arada göz ucuyla, beşiktaş maçına da baktım. gözümün ucunu afedersiniz sikeyim.
    bize futbol diye izletileni de...
    maç bitti, malatya'nın hocası diyor ki, bugün sahada istediklerimizi yapamadık. ya, hadi abicim ya..
    alın bi s sport, ayda 18 tl..
    bi daha türk ligini izlerseniz malsınız..
    40 yıllık beşiktaşlı olduğumu söylemiştim değil mi?
  • larin'in sorunu yanlış bölgede oynaması falan değil. kendisi yanlış meslek seçmiş. futbolla sadece hobi olarak ilgilenmesi; şansını farklı bir spor dalı veya ticarette falan denemesi gerekiyor.

beşiktaş'ın istekli oynayarak birşeyler yapmaya çalışıp, bocaladığı maç.
  • adam bu kaçıncı batistuta gibi uçarak kafa golü atıyor yaranamadı gitti.
  • biraz kafam dağılsın diye maçı açayım dedim. serdar ali çelikler'in dediği gibi bu anadolu takımları ne oynuyor? yani ben üç istanbul takımı karşıtıyımdır da bana biri söyleyebilir mi yeni malatyaspor sahada ne yapmaya çalışıyor? planı ne? beşiktaş'a gol atmak için planı ne yani? mağlup olmalarına rağmen beşiktaş kalesine gitmeyi dahi düşünmediler. parayı bir tek forvete vermişler * geri kalanlar kazmalar topluluğu.
  • dün ankaragücü bugün malatya top oynamaya değil seyahate gelmişler, 0-0'a tamam deseler istanbula bile gelmezlerdi, yarın antalya ne yapacak bakalım.
  • abou 2. yarıyı bekliyor kesin ilk geldiğinde de rodaj ayarı uzun sürmüştü, şu an defans oyuncusu kadar şut çekiyor.

takım iyiydi, gol yemeden ilk maç yani clean sheet.
hesabın var mı? giriş yap