• hakem, trump, salondakiler, eurosport yorumcuları jimmy white falan kimse bir bok anlamadı.

ronnie kendi kendine üzerinde mikrofon var diye mi tribe girdi belgeseline footage kasıyor?

yaptığı çirkeflik.
  • o son siyah muhtemelen yıllarca eurosport jeneriklerinde dönecektir.
  • ben bu herifi tee rahmetli paul hunter ile 2000 li yılların başındaki maçından beri izlerim, uzun saçlı hallerini izledim, dazlak hallerini izledim, kır saçlı hallerini izledim, yeri geldi snookerın tanrısı modunda oynamasını, yeri geldi depresif hallerini ve masayı dagıtıp maçtan çekilmelsini izledim, 147 yapacakken ödülü begenmeyip itlik etmesini izledim, ıstaka sırasının kendisine gelmesini beklerken seyircilere saat sorup uyuklamasını izledim. bunca yıl boyunca oyundaki aktörler degişti, rocketin kendisi degişti, degişmeyen tek şey bu herifin her zaman en yetenekli olduğu ve oyunun kendisinden bile büyük bir isim olduğuydu.
    son olarak, bu manyak 7 de durmaz, bekleyin, görün.
  • trump'ın williams ile karşılaştığı, decider maça kadar uzayan yarı final karşılaşmasını kazanarak katıldığı final maçıdır. gönlümden sully geçmektedir, orası ayrıdır.

(bkz: rabbime sordum o'sullivan dedi)
  • ronnie'nin yarı final maçındaki hırsını, 32-32 kalınan seti alma isteğini izledikten sonra kazanacağından şüphe etmediğim karşılaşmadır.
  • yaklaşık 2 senedir düzenli snooker izliyorum. antalya'da judd'in 147'sini de canlı seyrettim.

normalde en büyükleri tutmam ama rocket bir başka. bu turnuva izlemeye başladığımdan beri en iyi turnuvası. judd ise bazen çok iyi bazen çok dağınık oynadı turnuva boyunca. mark williams biraz şanslı olsa judd'ı eleyebilirdi. rocket ise kendisine ters gelen hatta son 1-2 maçlarında rendice edici şekilde yenildiği higgins'i maça hiç sokmadı. kısacası güzel maç olsun. sonuçta zaten 7. şampiyonluk geliyor.
  • dünyada 100 snooker oyuncusunun 99’unun kahverengi arkasında snooker bırakacağı topa pot denemesini ancak 2008-2010 arasındaki emo saçlı judd ve şu anki bitmiş judd yapardı.

judd’ı o halinden ayıran en önemli şey sakinleşmesi, oyununu olgunlaştırması ve zorlama potları bırakmasıydı.

liseliler o zamanların judd’ını bilmez tabi ama şu an zaten o zamanlardan güzel bir kesit sunuyor bize.
  • ronnie savunma yapmaz, yaptırtır.
  • biri judd'a bu maçın sıradan sezondaki alelade bir maç olmadığını ve dünya şampiyonluğu finalinde olduğunu hatırlatmalı.
  • judd trump'ın yerinde mark williams'ın olması gerektiğini gösteren maç.
hesabın var mı? giriş yap