• 2010-2011 sezonu ikincisini ağırlayacağımız maç.
  • bazı galatasaray taraftarlarının fenerbahçe ile oynayacaklarını zannettiği maç.
  • fenerbahçe maçını boş geçen gomis’in boş geçmeyeceği maç.
  • ligin devamına çok büyük etkisi olacak......
    galatasaray’ın bu maçtan 2-3 gollü farklı galibiyet alması hem puan avantajını korumasını sağlayacak hem de rakipleri üzerinde ciddi bir baskı oluşturmaya devam edecek.........

bu sene evinde sadece fenerbahçe’ye puan kaybeden galatasaray’ım için ilk yarıda fişin çekileceği bir maç olacağını tahmin ediyorum.........

sıcak bir nisan akşamı alev alev yanan tribünlerle birlikte goller de arka arkaya gelecektir.......
  • burak yılmaz'in forma giyemeyeceği maçtır.
  • ligin 6. büyüğü hamsilipilavsiporluların bir kez daha "şompoyon olomoyoz omo şompoyono boz bolorloroz" diye kendini avutacağı süper lig mücadelesi.
  • guzel bir maç olmasını bekliyorum. trabzonspor yarıştan koptuğu için daha rahat çıkacaktır. galatasaray ise galibiyet için oynayacağından dolayı futbol keyfi yüksek bir maç olacağını tahmin ediyorum.
    ayrıca galatasarayin kaybetmesi durumunda, galatasaray taraftarının baya bir ağlamasını bekliyorum, yok trabzonspor beşiktaş'a yattı bize karşı oynadı şeklinde.
  • zorlu fikstürün ikinci maçı.
    maç maç bakmamız lazım artık çünkü avantaj bizde.
    fenerbahçe, trabzon, beşiktaş ve başakşehir maçlarından alanıcak 9 puan bizi şampiyon yapar .
  • ey trabzonspor sen beşiktaş'a dalkavukluk edersin ama cenazene galatasaray gelir. bu nankörlüğü affetme galatasaray.
  • bizim maclarda gotunu yırtan ve sahada her türlü cirkefligi yapan trabzon malesef diger buyuk maclarda ayni hirsi göstermiyor. trabzon kotu oynasin demiyorum, iyi oynasin ama diger büyük maclari da iyi oynasin. zaten oynayacagi baska buyuk mac da kalmadi. bu macla birlikte sezonu kapatiyor. dortleyip gönderelim.
hesabın var mı? giriş yap